Французький килим – український характер: запорізькі бійці відкрили 2026 рік перемогами

0 Поділилося 9 Перегляди

Перші міжнародні змагання стали для запорізьких спортсменів яскравими та результативними. У місті Ніцца вихованці обласної ШВСМ гідно представили регіон на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби.  

Змагання зібрали 200 учасників із різних країн Європи. На старті Запорізьку область представили два спортсмени, які змогли вибороти призові місця. Владислав Кузько виборов золото, а Парвіз Насібов здобув срібну нагороду. Хлопці продемонстрували високий рівень підготовки та справжній спортивний характер.

«Ці хлопці – спортсмени найвищого рівня. Вони показали гарний результат. Це перші рейтингові змагання, на яких спортсмени набирають бали, які допоможуть їм у подальшому розподілі на чемпіонати світу та Європи. Йдемо далі, тренуємося і не зупиняємося», – зазначив президент Федерації з греко-римської боротьби Запорізької області Євген Чертков.

Підготовкою спортсменів займалися тренери Віктор Міхєєнко, Євген Чертков та Олексій Гацуля.

 

Читайте також: Мешканців Кушугуму прохають не повертатися додому

Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp