«Гарантована ціна на газ» або які нововведення очікують на запоріжців у грудні

171
Фотоілюстрація

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук сповістив своїх читачів в соціальних мережах про ціну на газ у грудні 2019 року.

Кабінет Міністрів схвалив фіксовану ціну на блакитне паливо на весь опалювальний сезон для населення – 8 тис. грн/тис. куб. м. Більшість сплачуватиме за таким тарифом, однак якщо громадяни не згодні – мають звернутися за роз’ясненням до постачальника.

«Кожен українець від сьогодні може підключитися до спеціальної програми «Гарантована ціна на газ». Це означає, що ціна на газ у платіжках буде на рівні 8 грн за куб. м протягом усього опалювального періоду. Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні два роки» – пише він.

Якщо ж споживач не згоден з пропозицією Уряду, він має змогу відмовитися про послугу. Однак вона вважається не дійсною тільки в разі звернення, в інакшому випадку процедура переходу відбувається автоматично.

«Це не є втручанням в ринкове ціноутворення, оскільки сторони між собою домовляються. Якщо споживачеві ця пропозиція не підходить, він може від неї відмовитися. Але за замовчуванням ми створюємо умови, за якими кожен українець фактично отримує ціну на газ нижчу, ніж може бути в січні-лютому», – додає Гончарук.

Нагадуємо, в листопада ціна для запоріжців становила 6730,64.

Читайте також:Батько разом з синами організували небезпечне угрупування, яке діяло на Запоріжжі (ВІДЕО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...