Гендиректор одного із запорізьких заводів заявив, що один з перспективних цехів розформували

677
Скріншот зі сторінки Володимира Сивака

Відповідне повідомлення Володимир Сивак гендиректор «Запорізького титано-магнієвого комбінату», розмістив на своїй сторінці у Fecebook.

За його словами, на підприємстві раніше працював наступний ланцюжок переділів: концентрат ільменіту (зовнішня сировина) – титановий шлак — титанова губка — злитки і сплави. Нещодавно ж керівнику стало відомо, що один з найперспективніших цехів, а саме цех з виробництва титанових злитків, розформовано. Таким чином заводу, нібито, завдали збитків. Вже звільнилася велика кількість професіоналів, які відповідали за цю роботу.

“Свіжі новини по ситуації на ЗТМК. На жаль, з’явилися «досягнення», яким варто дати розголос. Ставлениками Фонду держмайна розпочато знищення ключових цехів комбінату. Раніше на підприємстві працювала наступний ланцюжок переділів: концентрат ільменіту (зовнішнє сировину) – титановий шлак – титанова губка – злитки і сплави.

Стратегічно підприємство повинно рухатися до більш глибокого переділу. На кожному новому переділі збільшується прибутковість і успішність підприємства. Сьогодні мені стало відомо, що новим керівництвом повністю розформований один з найперспективніших цехів на ЗТМК – цех по виробництву титанових зливків. Говорячи професійною мовою: завод добровільно відмовився від найвищого і самого маржинального переділу.

Більшість з висококласних професіоналів, відповідальних за цю роботу, вже звільнилися. Більш того, частина фахівців були скорочені новим керівництвом. Це говорить про відсутність здатності у поставлених «топ-менеджерів» правильно визначати потреби і забезпечувати ресурси, необхідні для підтримки і розвитку титанового виробництва. Знову ж, догляд висококласних кадрів з ЗТМК вигідний конкурентам. Версія про те, що ЗТМК тупо знищується під оплески закордонних конкурентів, яку я висловив у своїй нещодавній статті, знаходить все більше підтверджень. Кому цікаво – почитати можна тут.

Підприємство виробляло до 200 тонн злитків в рік. На цьому всьому поставлено хрест. Ситуація сьогодні: ЗТМК злитки випускати вже не може. Таким чином, зусиллями ФДМ і нового менеджменту, підприємство відкинуто років на 5 назад. А поки – продаємо готелі в центрі Києва і ляскаємо в долоні, в той час, як в Запоріжжі знищується унікальне підприємство. У найближчі дні розповім про ситуацію з заробітними платами, незаконному відкритті нових розрахункових рахунків (окремо дам довідку про кримінальну відповідальність за такі маневри), і компанії-прокладки, які з’явилися навколо ЗТМК останнім часом. Не перемикайтеся!”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...