Global Teacher Prize: педагог із Запоріжжя претендує на звання кращого вчителя-новатора року

251
Фото: скріншот з tsn.ua

Global Teacher Prize Ukraine називають Нобелівською премією для вчителів, яку проводить в Україні ГО «Освіторія», мета якої популяризувати новаторські підходи в освіті та підвищити престиж викладача.

Цього разу на Global Teacher Prize Ukraine подалися майже 2 000 надзвичайних вчителів з усієї України, але тільки 10 із них пройшли до фіналу і претендують на головний приз — 250 000 грн, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019 та 1 рік безкоштовного навчання від організатора премії ГС “Освіторія”.

Фото: скріншот з tsn.ua

Ім’я переможця назвуть вже 7 жовтня. Його обиратиме експертне журі премії: голова “Освіторії” Зоя Литвин, телеведуча “1+1” і куратор премії Наталія Мосейчук, фіналістка Всесвітнього конкурсу для вчителів Global Teacher Prize 2018 Марджорі Браун, ініціатор і натхненник освітнього руху EdCamp в Україні Олександр Елькін, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка, дитячий сімейний психолог Світлана Ройз, учасниця популярного тін-гурту Open Kids Аня Бобровська та автор проекту ROLF’S Валентин Фречка.

А от переможця глядацьких симпатій обираєте саме ви, кажуть організатори. Він отримає поїздку “Освітній десант”. До списку топ-10 кращих педагогів-новаторів України потрапив й і вчитель із Запоріжжя Олександр Жук. 29-річний педагог викладає інформатику вже 9 років та зараз працює в загальноосвітній школі-інтернаті “Джерело”.

Фото: скріншот з tsn.ua

Проголосувати за найкращого вчителя України можна тут:

Фото: скріншот з tsn.ua

Народне голосування триватиме до 6 жовтня 2018 року. Переможця буде оголошено 7 жовтня на офіційній церемонії нагородження, трансляцію якої покажуть на сайті ТСН.

Forpost

Читайте також: В Запорожье стартует международный кинофестиваль ZIFF – ПОЛНАЯ ПРОГРАММА

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...