Голоси запоріжців не допомогли комісії вчасно розглянути петицію – доведеться їздити за старими правилами

283
Фотоілюстрація

Вчора, 27 травня, у закритому режимі відбулася 50-а сесія Запорізької міськради. Багато запоріжців очікували, що депутати розглянуть питання щодо встановлення в громадському транспорті спеціальних пристроїв для безконтактного проїзду. Однак його не винесли навіть у порядок денний.

Як з’ясувалося, комісія затягнула процедуру з розгляду петиції «Терміново встановити пристрої для електронної оплати проїзду у громадському транспорті Запоріжжя». Через карантин комісія не змогла вчасно приступити до роботи, тому питання не виносили на порядок денний.

Така ситуація дуже обурила депутата В’ячеслава Зайцева. Адже на засідання питання про реорганізацію бібліотек взяли в розробку негайно, не дивлячись на карантинні заходи, а питання щодо безконтактного проїзду навіть не розглядалося. В залі виникла суперечка.

Зазначимо, запоріжці вже давно просять владу впровадити електронний білет, або ж якісь інші аналоги. Міський голова Володимир Буряк обіцяв, що працюватиме в цьому напрямку, проте поки безуспішно.

У квітні 2020 Ірина Волошина опублікувала петицію з вимогою встановити прилади безплатного проїзду. Зважаючи на пандемію коронавірусу – це було б прекрасне вирішення дотримання безпеки. Швидко петиція набрала необхідну кількість голосів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...