Голова Вільнянської райради відмовляється реєструвати петицію про власну відставку

163

Він  отримав посаду завдяки нардепу, тож виконує всі накази Кривохатька, у тому числі завдаючи шкоди громаді та державі.

На адресу редакції надійшов лист, який свідчить, по-перше, про те, що терпець громади урвався і люди більше не стануть терпіти знущання посадовців-корупціонерів. А, по-друге, про те, що голова Вільнянської райради настільки боїться втратити посаду, що, в супереч законодавству, ввів цензуру на офіційному сайті очолюваного ним органу влади.

Нижче ми наводимо повністю текст листа Людмили Маліченко із свідченнями протиправних дій Андрія Салякіна:

«Маючи активну громадянську позицію, я на постійній основі відслідковую факти зловживання службовим становищем посадовими особами та їхні корупційні оборудки. Я щиро вірю, що у новій незалежній соборній та єдиній УКРАЇНІ не місце людям з сумнівним минулим та корупційним сьогоденням. Таких людей не повинно бути у сучасній політиці!
Мою увагу привернув Вільнянській район Запорізької області, а саме діяльність народного депутата України Кривохатька В.В. та його поплічників Салякіна А.О. та Руденка О.А.
Проаналізувавши ряд статей та оцінивши ситуацію, яка склалася у Вільнянському районі, я не можу залишатися осторонь та бути байдужою!
Тому я вирішила подати петицію щодо недовіри Салякіну А.О. та для цього 30.08.2018 зареєструвалася на порталі https://rayrada.org.ua.
30.08.2018 мною була подана електронна петиція «Про висловлення недовіри та відставку голови Вільнянської районної ради Запорізької області Салякіну Андрію Олександровичу». Того ж дня ця петиція була розміщена у моєму особистому кабінеті з наступними даними: Дата подання 30.08.2018, до завершення 90 днів, потрібно ще 200 голосів, завершено на 0%. На сайті https://rayrada.org.ua для загального доступу вона не була розміщена, тобто проголосувати за неї неможливо.
Наступного дня, 31.08.2018, моя ПЕТИЦІЯ ЗНИКЛА з особистого кабінету, але на сайті так і не з’явилася. На мою електронну адресу voln2018@i.ua чи мобільний телефон (050)6470128 жодна інформація з приводу видалення петиції чи якихось проблем з її змістом на надходила. Як можна побачити на відеоінструкції, додавати петицію на сайт для голосування чи видаляти її може лише адміністратор, тобто я цього самотужки зробити не можу.
04.09.2018, оскільки моя петиція на сайті так і не з’явилася, я подзвонила на вказаний на офіційному сайті Вільнянської районної ради, номер телефону (06143) 41973, щоб запитати про долю моєї петиції. Слухавку взяла секретар Вільнянської райради та відповіла мені, що «голова Салякін Андрій Олександрович зараз дуже зайнятий, а з приводу петиції треба спитати в нього, та порадила мені передзвонити за півгодини. З бесіди мені стало зрозуміло, що відбувається нехтування чинним законодавством України, й питання що публікувати, а що ні особисто вирішує голова Салякін Андрій Олександрович!!!!!!!
Тобто, я подала електронну петицію «Про висловлення недовіри та відставку голови Вільнянської районної ради Запорізької області Салякіну Андрію Олександровичу», але для її реєстрації мені потрібен дозвіл Салякіна Андрія Олександровича?!?! А чи можлива така ситуація у сучасній правовій державі?
Незважаючи на протидію, 04.09.2018 я відправила листа на офіційний сайт Вільнянської районної ради та їхню електронну адресу rayrada_volnyansk@ukr.net з вимогою пояснити ситуацію щодо неоприлюднення моєї петиції:
Мені зрозуміло, що у разі, коли моя петиція буде видалена та забута, корупція на Вільнянщині буде жити та процвітати далі з такими горе-керівниками.
Проте я вірю, що Україна дуже скоро розквітне! Що ми будемо жити у правовій, справедливій та демократичній державі! Тому, незважаючи на протидію посадових осіб та бюрократичний апарат Вільнянщини, я сподіваюся, що мої Конституційні права будуть відновлені, та порушення ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян», згідно з якою електронна петиція оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором), будуть усунені, а особи, винні у протидії моїм правам, будуть покарані!
З повагою, Маліченко Л.Т.»

Редакція видання продовжує стежити за розвитком ситуації навколо можливої відставки Андрія Салякіна з посади. Сподіваємося, здоровий глузд переможе бажання чиновника залишитися при владі, й петиція, як того вимагає законодавство, нарешті з’явиться на сайті райради. Адже саме громада має вирішувати подальшу долю корумпованого посадовця.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...