Голова ЗОДА прокоментував присвоєння почесного звання Андрію Авдєєнку

769
Авдєєнко
Костянтин Бриль зазначив, що не сумнівається у цінності та важливості доробків запорізьких патріотів та Андрія Авдєєнка зокрема, – повідомляється на саті ЗОДА.

У відповідь на суперечки, що розгорілися у соціальних мережах з приводу присвоєння звання «Заслужений працівник культури України» відомому громадському діячеві та краєзнавцю Андрію Авдєєнку, голова Запорізької ОДА вирішив чітко окреслити свою позицію з цього питання. Варто зазначити, Костянтин Бриль, свого часу підтримав подання щодо присвоєння почесного звання запорізькому краєзнавцю.

Постійні та систематичні спроби дискредитації Андрія Авдєєнко та його краєзнавчих розвідок вважаю черговою невдалою спробою зіграти на руку агресору в інформаційній війні. Адже його діяльність має лише одну мету – возвеличити Запорізький край, зробити славетну історію області ще більш відомою та популярною. Тому неможливо зрозуміти тих, хто всіма силами намагається цьому завадити. І присвоєння почесного державного звання вважаю доцільним і правильнім. Важливість та цінність доробок справжніх патріотів Запорізького краю не викликають в мене сумнівів, – впевнений керівник регіону.

Сам же Андрій Авдєєнко має чіткі обгрунтування того, за які заслуги отримав звання «Заслужений працівник культури України».

Ініціаторами присвоєння мені почесного звання «Заслужений працівник культури України» ще торік стали  Герой України Левко Лук`яненко і народний художник, лауреат Державної премії ім. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Гайдамака. Причиною їх звернення до високопосадовців держави  були мої десятирічні дослідження історії України в іноземних архівах . Результатом тієї роботи були книги, які я видавав, в них є детальний аналіз досліджень. Використовуючи європейський, розмовний стиль написання, я давав на розгляд теорії, які підкріпляв аргументами. І це стало альтернативною історією України. До теперішнього часу не була спростована жодна з моїх теорій. Три з моїх книг  перекладені на англійську мову і видані за кордоном. Сьогодні їх вивчають студенти Торонто, Чикаго, Гарварду, Дрездена, Мюнхена, Марселя. В напрямку геральдики я розробив дизайн для відзнак Хортицького полку і полку Дніпро-1. Також розробляв дизайн прапорів та гербів для добробатів. Приймав активну участь в розробці сучасних кокард для ЗСУ та гербів для державних установ. Створив з однодумцями, командирами добробатів, громадське об‘єднання «Козацьке коло козацьких добробатів»- наголосив Андрій Авдєєнко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...