Голови громад на Запоріжжі об’єдналися та підписали важливе звернення

561
Лідери об’єднаних територіальних громад Запорізької області підписали звернення щодо підтримки реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком.

Підписання відбулося під час зустрічі в облдержадміністрації з приводу впровадження у Запорізькій області Проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Звернення закріпили своїми підписами понад 30 представників територіальних громад регіону. Серед них – Комиш-Зорянської, Комишуваської, Новоуспенівської, Петро-Михайлівської, Гуляйпільскої, Біленківської ОТГ та інших.

Зокрема, у зверненні йдеться про обов’язкове продовження реформи децентралізації, яка вже довела свою ефективність у Запорізькій області.

«Сьогодні, через кілька років після старту реформи, нам, громадам Запорізької області, є чим пишатися. Об’єднаними територіальними громадами вже охоплено 63% площі області. Нині на мапі регіону немає жодного району, де не створено ОТГ. Чотири райони повністю покриті громадами. Два з них у форматі один район – одна громада. Загалом у регіоні створено 52 об’єднані територіальні громади. Наша область була і є лідером упровадження реформи децентралізації в України»,  йдеться у зверненні представників територіальних громад Запорізької області.

Представники ОТГ підкреслили, що вперше в історії України влада сама віддала повноваження та фінансовий ресурс на місця. Завдяки цьому території отримали можливість розвиватися, реалізувати актуальні саме для них проекти, відновлювати та будувати школи, дитсадки, амбулаторії, дороги, освітлення, центри безпеки.

«Тому ми – голови громад Запорізької області – закликаємо всіх об’єднатися з метою продовження децентралізації. Ми впевнені, що реформа, ініційована Президентом України Петром Порошенком, незворотна та необхідна. Зупинитися на півшляху неприпустимо»наголосили у зверненні представники об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...