Громадяни, які відмовилися видаляти фейки на своїх ресурсах, можуть понести покарання

64
Фотоілюстрація

Зараз українці переживають непрості часи пов’язані з введенням карантину через загрозу поширення коронавірусу. У людей іноді виникають панічні настрої, особливо, коли вони читають неправдиву інформацію з пістрявими заголовками.

Промоніторивши Інтернет правоохоронці виявили 170 фактів розміщення на інформаційних ресурсах неправдивої чи провокативної інформації, де висвітлювали тему поширення інфекції COVID-19, повідомляє пресслужба ГУНП.

З людьми, які поширювали цю інформацію, проводили профілактичні бесіди. 45 осіб видалили майже 80 неправдивих повідомлень.

Деякі громадяни відмовили видаляти провокаційні публікації. Вирішується питання щодо притягнення їх (24 особи) до адміністративної відповідальності.

Також «не сплять» зловмисники охочі нажатися на карантині. До сервісної служби кіберполіції надійшло 101 повідомлення про шахраїв, які намагалися збути маски та антисептики. Після того, як клієнти перераховували кошти, вони зникали з поля зору, на повідомлення відповідали. Товар ніхто не відправляв.

Варто бути особливо пильними в цей період, перевіряйте декілька разів інформацію. Бережіть своє здоров’я й гаманець!

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...