Гроші на вітер – у Запоріжжі зносять щойно прокладені дороги

682
На вулиці Європейській минулого року прокладали внутрішньодворові дороги.

Двори там чисті та акуратні, люди дбають про естетичний вигляд, а тому були вельми раді такому подарунку. Як ми знаємо, внутрішньодворовими дорогами в місті займаються районні адміністрації, тож ця дорога теж заслуга місцевої адміністрації. Вул. Європейська знаходиться в Комунарському районі, голова адміністрації тільки-но відзвітував про успішний 2017 рік та великі досягнення у сфері ремонту доріг.

Прозвітував і дорогу почали зносити. Для чого, спитаєте ви? Все банально і просто – прорвало каналізацію, тож, щоб усунути неполадки, потрібно знести зовнішній покрив. А потім, можливо знову провести тендер і знову прокласти дорогу і так до безкінечності. А це все за наші з вами гроші! Такі геніальні рішення зафіксували на вул. Європейській 20, але ми знаємо про ще один аналогічний випадок у цьому ж Комунарському районі. Те ж саме на розі будинку Чумаченка, 36а, там теж тільки восени закінчили ремонт дороги, а зараз – величезна яма прямісінько посеред дороги.

Люди обурюються, що ж за така марна трата коштів, ну невже питанння лише в тому, щоб освїти кошти, чого не можна робити все комплексно і логічно?

Один з таких активних містян Денис Нечипоренко зафіксував усе на камеру і опублікував пост обурення.  Він висміює діяльність місцевої влади, яка називає себе “команда крепких хозяйственников”. Для підтвердження хазяйновитості запоріжець публікує фото.

дороги дороги дороги дороги

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...