Губернатор Запорізької області планує звернутись до міністра МВС Арсена Авакова

509
Фото: Google.com

Сьогодні, 16 січня, в Запорізькій обласній адміністрації відбулося засідання, де губернатор Костянтин Бриль виступив з доволі різкою заявою.

Чиновник розповів, що підозрює місцевих правоохоронців у корупції. Щодня повідомляється про кражу кабельної продукції – Запорізька область знаходиться на 2 місці по цих злочинах. Місто (область включно) потерпає від значних збитків, приблизно 150 млн. грн повідомляє «061».

До відповідальності притягнуто лише 5% затриманих. За його словами, у 2018 році по факту крадіжки кабелю в ЄРДР занесено 4797 справ.

«Тобто по 10 і більше крадіжок в день. Закрито 756 справ, розкрито – 438, залучено до відповідальності 121 людина, обвинувальні вироки з 4797 отримали 90 осіб», – говорить Костянтин Бриль

Він наголошує, що за крадіжки затримуються одні й ті ж люди. Можна говорити про те, що на території області діє злочинне угрупування.

Зіставляючи всі ці факти, з’являється підозра про корупцію в правоохоронних органах.

Якщо протягом місяця ситуація з приводу цього питання не зміниться, зловмисники не нестимуть реальне покарання – губернатор звернеться до міністра МВС Арсена України з проханням прийняти кадрові рішення в рядах ГУ НП.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...