Губернатор Запорізької області звернувся до Володимира Гройсмана стосовно кадрових змін – ЗМІ

1400
Фото - ілюстрація

Сьогодні, 28 травня, глава області Костянтин Бриль у письмовій формі звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Його питання стосувалося керівника Служби автомобільних доріг Запорізької області Андрія Івко. На думку чиновника, у зв’язку з ситуацією з недобудованими мостами, людина займає не своє місце.

Фото: 061

Про це повідомляє «061».

В листі вказано, що у зв’язку непродуктивними діями глави Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрія Івко спостерігаються низькі темпи виконання робіт на об’єкті «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро у Запоріжжі. Нагадаємо, мости не можуть побудувати 14 років (з 2004 року).

Фото: 061

Також він наголосив, що наша область стала лідером серед регіонів з освоєння бюджетних коштів, які виділялись на дороги, не через Івко. Начебто, це заслуги ОДА, яка виділила кошти на розробку проектної документації, згідно з якою й освоювалися кошти.

Фото: 061

Аналізуючи твердження, губернатор пропонує Володимиру Гройсману розглянути можливість зміни керівництва Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

«Через неефективність управлінських рішень Служби автодоріг у Запорізькій області створюється реальна загроза транспортного колапсу і, як результат, непередбачені соціальні наслідки, катастрофічні майже для всіх сфер життєдіяльності області. Просимо вас доручити Міністерству інфраструктури спільно з Укравтодором» розглянути питання щодо відповідальності начальника Служби Андрія Івка займаної посади. А також розглянути питання щодо необхідності прийняття кадрових рішень»

Читайте також: Відповідальні за безпеку недобудованих мостів у Запоріжжі проведуть прес-конференцію для журналістів

загрузка...