Хороше відео: українські бійці, волонтери та родичі загиблих воїнів заявили хто потрібен Україні

204

У соціальній мережі фейсбук українці активно переглядають та поширюють відео за участю бійців АТО, волонтерів та родичів загиблих воїнів. Люди об’єдналися та на всю країну заявили кого підтримують на пост президента держави – “Україні потрібен Порох!”

Зняти відео на підтримку діючого Президента  України було спільною ідеєю людей, яких об’єднала війна. Усі вони стали на захист Батьківщини ще в 2014 році, а сьогодні промовчати не змогли.

“Сьогодні ми знову об’єдналися, перед загрозою над майбутнім країни! Ми не можемо сьогодні промовчати!Країну розривають політичні маргінали! Клонуни-маріонетки в руках олігархів! Якась газова шахрайка з темним минулим! Представники ворога-агресора!Всі вони прагнуть влади! Всі вони хочуть здати інтереси країни,  за яку ми воюємо! За цю країну загинули наші товариші!Ми всі зібралися відверто заявити!  Ми йдемо своїм шляхом, новий курс країні не потрібен!Ми віримо верховному Головнокомандувачу Президенту України! Я вдячна Президенту за порятунок країни! – заявив кожен.

загрузка...