Хотілося б, щоб президент обороняв Україну від російського агресора, а не воював з волонтерами, ветеранами й «майданівцями», – Ігор Артюшенко

94

ДБР вручило підозру народній депутатці від «Європейської Солідарності» Софії Федині щодо кримінального провадження про погрози президенту Володимиру Зеленському. Значна частина українців вбачають в цьому політичні переслідування опозиції. Від учора в Фейсбуці набирає популярності флешмоб на підтримку депутатки.

Дії ДБР та Федини обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко назвав Зеленського оплескозалежною людиною.

 – Насправді ця ситуація, відверто абсурдна і маразматична, тільки доводить, що не можна людині, яка є оплескозалежною, давати майже абсолютну владу в країні. Пан Зеленський за десятиліття своєї діяльності звик, що йому аплодують, дарують квіти й ніколи не критикують. Де ми чули погане слово, щоб взагалі казали? На відміну від політики й державного управління, там завжди тільки розказують, який молодець, цілують, обнімають і так далі, – заявив політик.

Він зазначив, що «така людина, коли отримує фактично абсолютну владу, вона не сприймає взагалі критики».

–  Бо будь-який політик зі стажем, державний управлінець на критику до своєї роботи або взагалі б не реагував публічно, або, якщо вже так зачепило людину, то подай в суд про захист честі й гідності, тобто якщо ти вважаєш, що тебе образили. Але ж не нацьковуй своє ручне ДБР для того, щоб цю людину посадили. Ми розуміємо, що ДБР – це його ручна контора. І коли там був Труба, і зараз, коли там т.в.о. третій номер списку партії “Слуга народу”, пані Венедіктова, – це його, умовно кажучи, репресивний орган, який він вирішив тепер використовувати проти всіх, хто його вирішив критикувати, – повідомив він.

Ігор Артюшенко наголосив, що абсурдність ситуації показує те, що після зняття депутатської недоторканності перший депутат, який отримав підозру, – це не депутат за корупцію, хабар, зґвалтування, вбивство, державну зраду, не кум Путіна, а народний депутат, який має засвідчену публічну патріотичну позицію.

–  Так, їй не подобається президент. Ну і що? Ми живемо у вільній… Хотілося б принаймні розуміти, що ми живемо у вільній демократичній країні, де кожен має право на свою позицію. Третій момент. В умовах неоголошеної війни з Російською Федерацією хотілося б все-таки, щоб пан президент обороняв Україну від російського агресора, а не воював з волонтерами, ветеранами й «майданівцями», – додав він.

Повний ефір:

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...