Храми, кургани, берег Дніпра: у Запорізькому районі стартує етнотуризм – ФОТО

18
Фото: прес-служби ЗОДА

У світі все більше розвивається етнотуризм. Жителям мегаполісів хочеться подалі втекти від метушні, багатоповерхівок й загазованого повітря.

Запорізька область також не пасе задніх. Наш регіон багатий своєю історією, культурою, незабутніми природними пейзажами. Тож в Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації вирішили популяризувати цей «продукт», організувавши прес-тур «Етнотуризм» до Запорізького району.

Фото: прес-служби ЗОДА

Учасники побували у селах Біленьке, Мар’ївка. Оглянули місцеві храми, відвідали мальовничий берег Дніпра, піднялися на Тарасову гору, кургани, відвідали музеї й т.і.

Фото: прес-служби ЗОДА

Запорізька область таїть у собі багато цікавинок, просто занедбані часом вони не виглядають для нас настільки привабливо, як архітектура, скажімо, Італії. Хоча варто трохи придивитися й можна навкруги себе побачити багато прекрасного.

Фото: прес-служби ЗОДА

У Запорізькому районі сконцентрована значна кількість курганів та могильників, налічується 958 пам’ятників археології, півсотні пам’яток історії, три десятки пам’яток природи.

загрузка...
Загрузка...