Хто сьогодні покладає надії та підтримує Зеленського – підбірка відео

1876

Про свою підтримку кандидата у президенти Володимира Зеленського повідомив у студії російського телеканалу Володимир Жериновський.

Російська співачка Валерія, яка п’ятий рік поспіль має нахабність у негативному ключі ключі висловлюватися про Україну, українців та українських військових заявила, що проголосувала б за Зеленського.

Прокурорша Наталія Поклонська, яка у 2014 році власними руками долучилася до анексії Криму заявила про симпатії до Володимира Зеленського.

Павло Губаєв, керівник організації “Новоросія” долучився до команди Володимира Зеленського.

Екс-прем’єр міністр України, що у 2014 році втік з країни теж став на бік кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Російські актори Михайло Поречніков та Іван Охлобисті, які, варто нагадати, власноруч стріляли в українських бійців, що захищали Україну на Донбасі, висловили підтримку Зеленському та навіть записали відеоролик з цього приводу.

Якщо проаналізувати дописи команди Зеленського, вподобання і перепости, то можна побачити вельми цікаву картину – ті українські зірки, які мають антиукраїнську або приховано проросійську позицію підтримують Зеленського. Такі ж смаки у їхніх російських колег. Неодноразово, в ефірах російських телеканалів звучало – Порошенко не йде на поступки, він не хоче домовлятися, тож ми підтримаємо менш принципового, а в нашому випадку недосвідченого кандидата, який у політиці на разі не розбирається. Риторичне питання – чи можна з росіянами домовлятися у той час, коли вони не виконують жодного зобов’язання? Зеленський вже повідомив,(в інтерв’ю Гордону) що буде домовлятися, – щоб десь посередині. Інше питання напрошується – а посередині це де, десь по кордону Дніпра?

Усі найзапекліші вороги України сьогодні підтримують Володимира Зеленського. Нове обличчя, це слабкий політик, який обов’язково робитиме помилки, саме це сьогодні потрібно окупанту.

загрузка...