Хто сьогодні покладає надії та підтримує Зеленського – підбірка відео

1906

Про свою підтримку кандидата у президенти Володимира Зеленського повідомив у студії російського телеканалу Володимир Жериновський.

Російська співачка Валерія, яка п’ятий рік поспіль має нахабність у негативному ключі ключі висловлюватися про Україну, українців та українських військових заявила, що проголосувала б за Зеленського.

Прокурорша Наталія Поклонська, яка у 2014 році власними руками долучилася до анексії Криму заявила про симпатії до Володимира Зеленського.

Павло Губаєв, керівник організації “Новоросія” долучився до команди Володимира Зеленського.

Екс-прем’єр міністр України, що у 2014 році втік з країни теж став на бік кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Російські актори Михайло Поречніков та Іван Охлобисті, які, варто нагадати, власноруч стріляли в українських бійців, що захищали Україну на Донбасі, висловили підтримку Зеленському та навіть записали відеоролик з цього приводу.

Якщо проаналізувати дописи команди Зеленського, вподобання і перепости, то можна побачити вельми цікаву картину – ті українські зірки, які мають антиукраїнську або приховано проросійську позицію підтримують Зеленського. Такі ж смаки у їхніх російських колег. Неодноразово, в ефірах російських телеканалів звучало – Порошенко не йде на поступки, він не хоче домовлятися, тож ми підтримаємо менш принципового, а в нашому випадку недосвідченого кандидата, який у політиці на разі не розбирається. Риторичне питання – чи можна з росіянами домовлятися у той час, коли вони не виконують жодного зобов’язання? Зеленський вже повідомив,(в інтерв’ю Гордону) що буде домовлятися, – щоб десь посередині. Інше питання напрошується – а посередині це де, десь по кордону Дніпра?

Усі найзапекліші вороги України сьогодні підтримують Володимира Зеленського. Нове обличчя, це слабкий політик, який обов’язково робитиме помилки, саме це сьогодні потрібно окупанту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...