“Європейська Солідарність” у Запоріжжі зареєструвала кандидата в очільники міста

369

Ввечері, 23 вересня політична партія “Європейська Солідарність” успішно зареєструвала кандидатів у депутати Запорізької міськради та кандидата на пост міського голови Запоріжжя Валерія Прозапаса.

Варто зазначити, на конференції, що відбулася на о. Хортиця в суботу Валерій Прозапас отримав одностайну підтримку.

Копію документа опублікував у соціальній мережі Фейсбук голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко, який очолив обласний список “ЄС”. З позначкою “почуваюся гордим” політик пише:

“Шановні друзі, прошу хвилинку уваги.

Згідно з рішенням Запорізької обласної конференції партії “Європейська Солідарність” кандидатом на посаду міського голови Запоріжжя одноголосно висунуто

Валерій Прозапас. 
Вчора подав необхідні документи, а з хвилини на хвилину чекаємо на позитивне рішення про реєстрацію.
Звертаюсь до Вас всіх особисто – підтримати кандидатуру Валерія і словом, і ділом.
Бо для перемоги нам потрібні Ви всі – запоріжці, які хочуть бачити Запоріжжя європейським містом.
Я переконаний, що нам буде дуже складно.
Я чітко знаю, хто проти нас та на що вони здатні.
І я впевнений, що ми переможемо, а Валерій гідно очолить наше рідне місто.
Я йому вірю – прошу повірити і Вас!
Валерій Прозапас – мер європейського Запоріжжя!”
Не менш гордий за команду, з якою буде балотуватися на виборах Валерій Прозапас коментує:

“У нашому списку волонтери, освітяни, підприємці, медики, ветерани, багато молоді, нами виконана гендерна квота.
А от політичним флюгерам та партійним багатостаночникам місця не знайшлося – це головна відмінність нашого списку від інших.
Відповідно і цілі ставляться принципові – змінити підходи до управління містом, припинити договорняки, втілити реформи та зробити Запоріжжя європейським” – коментує Валерій Прозапас. 

Олександр Константинов, який веде команду “Європейської Солідарності” до Запорізької міської ради запевняє, що всі кандидати мають європейські цінності та прагнуть для Запоріжжя гідного європейського майбутнього з демократичними цінностями та свободами.

“Я пишаюся командою, яку партія Європейська Солідарність веде до Запорізької міської ради. З нами – справжні герої АТО і відомі запорізькі підприємці з європейськими переконаннями, лікарі з сучасними поглядами на медицину і воєнні волонтери, вчителі історії і управлінці з великим досвідом. Всі ми – патріоти вільної, незалежної, європейської України.
На пост міського голови ми висунули Валерія Прозапаса – воїна-АТОвця, будівельника, вправного управлінця. Ми впевнені, що Валерій Прозапас – саме та людина, яка готова очолити місто та дати йому імпульс розвитку! Разом з нашими майбутніми депутатами – професіоналами та відданими патріотами країни і міста – ми побудуємо Європу в Запоріжжі!” – каже Олександр Константинов. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...