“Європейська Солідарність” вимагає терміново притягнути до відповідальності винних у нападі на ветеранів в Токмаку, – заява

182
Сьогодні в Токмаку групою тітушок на чолі з чинним депутатом Токмацької міської ради від партії “Опозиційний блок” Сергієм Капінусом було скоєно бандитський напад на двох ветеранів АТО, членів партії “Європейська Солідарність”.
Представники проросійської політсили, значно переважаючи в кількості, вшістьох побили патріотів, в результаті чого постраждалих забрала швидка.
Напад був скоєний посеред білого дня, на очах у десятків перехожих. Таку зухвалість проросійських сил можна розцінювати як чергове свідчення системного реваншу.
Все це відбувається з мовчазної згоди влади, адже ще півтора роки тому таку ситуацію в принципі неможливо було навіть уявити.
Ми звертаємось до керівництва МВС в Запорізькій області та особисто до Арсена Авакова з вимогою провести об’єктивне розслідування і терміново притягнути винних у нападі на ветеранів до відповідальності.
Разом з тим заявляємо, що ми будемо вживати максимально можливих заходів для забезпечення захисту ветеранів, волонтерів та проукраїнсько налаштованих громадян. Що включає в себе і проведення превентивних заходів для недопущення подібних злочинних дій в подальшому.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...