Інспекція з благоустрою відзвітувала запорізькому журналісту про роботи, які не виконувала – фото

113
Фото: Андрія Бездольного

Виникло непорозуміння чи умисне було надано недостовірну інформацію, невідомо. Проте варто зазначити, що це вже не вперше, коли в Запоріжжі звітують про виконані роботи, які по факту не проводилися.

Журналіст Андрій Бездольний під час пробіжки виявив несанкціоноване сміттєзвалище. На сайті «Акцент» написано, що воно розташоване близько в 700 м від авторинку по Оріхівському шосе.

Чоловік на основі публікації заявив в ДЕІ та Інспекцію з благоустрою. Через деякий час заявнику відповіли в Інспекції з благоустрою, що розпочато перевірку. Однак з’ясувалося, що надані координати були некоректними, відповідно, виникають підозри, що перевірка не проводилася.

«Через 2 дні Благоустрій бадьоро відзвітував, що все перевірено і Районна адміністрація Запорізької міської ради по Комунарському району наведе порядок сильною рукою. А кількома днями пізніше зателефонував шановний мною екоінспектор Станіслав Басманов і сказав, що за цими координатами такої звалища немає. Я перевірив ще раз — дійсно, гугл мапс дав збій і зробив невірну прив’язку до місцевості! А це означає, що ніяка Інспекція з благоустрою на місцевість не виїжджала, як модно зараз говорити — фейк! Хоча фото звалища вони бачили. 1: 0», – пряма мова з повідомлення Андрія Бездольного. 

Чемпионат Запорожья по стихийным свалкам. Стадион КСП "Запорізьке". Зрители: 3 сутулых собаки.Госэкоинспекция -…

Gepostet von Андрей Бездольный am Dienstag, 21. Juli 2020

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...