Із зарплатою в 15 000 директор КП “Наше місто” у Запоріжжі декларує значні статки

930
Олександр Ніколаєнко
Олександр Ніколаєнко. Фото: Google.com
Депутат Запорізької міської ради від “Опозиційного блоку”, він же керівник КП “Наше місто”, яке, варто зазначити, вже давно визнало себе неспроможним якісно надавати послуги, Олександр Ніколаєнко оприлюднив чергову електронну декларацію. 

За минулий рік добробут родини значним чином не змінився, хоча можна спостерігати на деякі збільшення статків. Сьогодні Олександр Ніколайнко володіє двома квартирами, площею 42 та 52 квадратних метри, два гаражі та дві земельні ділянки: одна в Запоріжжі, інша у Вільнянському районі. У чиновника також є автомобіль TOYOTA CAMRY, 2010, яку він купив у 2016 році, та човен “Прогрес”, 1973 року.

Не біднішою виявилася і дружина депутата: у її власності також є земельна ділянка та шикарний будинок у 221.3 квадратних метри. Окрім того, сімейство на разі займається будівництвом ще одного будинку, але він зареєстрований на ім’я чоловіка.

У грудні минулого року в Ірина Ніколаєнко з’явилася нова машина TOYOTA LAND CRUISER 2008  року випуску. Обійшлася покупка у 527 тисяч гривень. Натомість жінка продала задекларований у минулому році поза шляховик SUZUKI GRAND VITARA, за 297 тисяч гривень. Позбулося сімейство також задекларованого у 2017 році будинку, площею 76.1 квадратних метри. Сума прибутку від його продажу склала 504 тисячі гривень. 

Доходи в родину Ніколаєнків у 2017 році прийшли з різних джерел. Основним місцем роботи, голова сім’ї декларує КП “Наше місто”, праця в якому була оціненою у 187 тис. грн, це близько 15 000 на місяць. Окрім того, прибуток отримав від компанії “Фотоком”, майже 7000, а також отримав недешевий подарунок, який оцінив у 13 000.

Дружина депутата працює в “Запоріжобленерго”, там вона заробила  вдвічі менше за свого чоловіка – 96829 грн. Та загалом у 2017 році вона виявилася найбагатшою з сімейства, бо ж отримала дохід від продажу будинку та автомобіля. 
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...