Я хотів би бачити зарплату за показники: Ігор Артюшенко – про захмарні зарплати посадовців

66

Перед новим роком міністри різко підняли собі заробітні плати через премії, надбавки, допомогу на оздоровлення, повідомляє телеканал «Прямий». В грудні більшість посадовців отримала зарплати по декілька сотень тисяч гривень. Наприклад, заробітна плата міністра закордонних справ Вадима Пристайка становила 234 тис. Гривень, міністра юстиції Дениса Малюськи – 226 тис. гривень, його заступників – від 90 тис. до 153 тис. гривень. Міністр культури Володимир Бородянський заробив 112,9 тис. гривень, його заступники від 139 до 405 тис. гривень, держсекретар – 497,7 тис. гривень.

Також з 2020 нова влада підвищує зарплати народним депутатам.

В грудні глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив журналістам, що зарплата нардепів Верховної Ради повинна бути від 70 до 100 тисяч гривень, пише видання.

В ефірі програми «Повечір’я» на 4 каналі народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував нові зарплати народних обранців.

– Чому бурлять мережі і ЗМІ? Нова влада виконала передвиборчу обіцянку – епоха бідності скінчилась. Але, на мою думку, просто почали не з тієї сторони – почали з витрат на утримання президента, з витрат на утримання уряду, державний сектор. Дехто з відомих «антикорупціонерів» отримали гарні посади в «Укроборонпромі» і «Укрзалізниці»…

Політик наголосив, що великі зарплати повинні отримувати професійні фахівці, робота яких впливає на підвищення показників в їхній сфері.

– Разом з тим хочу зазначити – я за високі зарплати в держслужбі. Я за те, щоб на службу йшли професіонали, тому що платити, як закликають «по гривні», або мінімальну зарплату, або «нехай працюють безкоштовно, тому що вони накрадуть» – я проти цього.

Але я хотів би бачити зарплату за показники. Тобто якщо збільшилась мінімальна зарплата на тридцять відсотків, ну давайте тоді міністр соцзахисту збільшить собі зарплату на 30 відсотків. Тоді це логічно. А коли уряд прозвітував про діру в бюджеті, про те, що за цей місяць матерям «дитячі» гроші ще не прийшли, їх затримують вже другий тиждень і разом з тим – новина про премії. Це, м’яко кажучи, не логічно, – сказав Ігор Артюшенко.

Повний випуск ефіру:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...