“Я не винна”: Вихователька запорізького нелегального дитсадка не має спеціальної освіти

745
Фото: 061.ua

Нагадаємо, що 29 травня у багатоповерхівці по вулиці Авраменко, Шевченківський район, померла дитина, перебуваючи у нелегальному дитсадку.

Вчора, 4 липня, відбулось перше судове засідання. Адвокат сім’ї померлої дівчинки, Теймур Мамедов, опублікував фрагмент відео з камери спостереження, встановленої у квартирі, де працював “дитячий садок”.

Скріншот з відео у Фейсбук

“Скориставшись своїм правом на ознайомлення з матеріалами кримінального виробництва, ми з батьками дитини переглянули відеозаписи, які були вилучені з місця події і встановили нові фактичні обставини. Той момент, коли ми бачимо, як “вихователька” бере подушку, і щоб дитина не кричала, закриває їй рота. Дитина задихнулася “, – розповідає адвокат журналістам 061.

“Я не винна. Це була не подушка, а спеціальний валик. У дівчинки були проблеми з ніжками і я залишила його, щоб вона не вдарилася. Я вам клянуся, я викликала швидку… Я медик. У мене медична освіта. Навчалася в коледжі, але не закінчила. Я хотіла оформити муніципальну няню. У мене немає нелегальної діяльності “, – запевнила журналістів підозрювана.

Фото: 061.ua

“У мене немає слів, я хочу, щоб її покарали. Припустити було неможливо … все що завгодно … нещасний випадок, але не вбивство”, – говорить батько померлої дитини, Едуард.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...