Я щиро сподіваюсь, що це буде єдиний кандидат від всіх проукраїнських проєвропейських сил в місті Запоріжжя: Ігор Артюшенко – про кандидата в мери від «Європейської Солідарності»

189

В ефірі 4 каналу обговорили місцеві вибори в Запоріжжі.

Відповідаючи на питання про кандидатуру на пост міського голови, народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко висловив сподівання, що кандидата, якого висуне партія, підтримають інші проукраїнські та патріотичні сили Запоріжжя.

– Ми зараз проводимо внутрішньопартійні праймеріз, є кілька кандидатур – і більш медійні в українському сегменті, і більш господарники в Запоріжжі. Але, я думаю, до 1 вересня ми це питання визначимо, і кандидат від «Європейської Солідарності» точно буде.

Я щиро сподіваюсь, що це буде єдиний кандидат від всіх проукраїнських проєвропейських сил в місті Запоріжжя. Хто буде ця людина – я не знаю, тому що спочатку цю людину мають визначити «Європейська Солідарність», можливо пропозиції є у «Демсокири» чи «Голосу». А потім, я сподіваюсь, що інші об’єднаються навколо людини з кандидатів, яка має найбільшу впізнаваність і рейтинг. Але хто це буде – я цього не визначаю, це визначатимуть з’їзди в найближчі два тижні, – сказав парламентар.

Сам Ігор Артюшенко зазначив, що не планує балотуватись в мери Запоріжжя. Себе політик бачить в обласній раді. Він додав, що партія «Європейська Солідарність» точно долає прохідний бар’єр,

– Ми обов’язково долаємо прохідний бар’єр. Звичайно, «Європейська Солідарність» може взяти набагато більше, якщо це буде об’єднання всіх інших проукраїнських сил, які на сьогоднішній момент, на жаль, не долають прохідний бар’єр.

Я би дуже хотів, щоб ми всі змогли дружньо домовитись і це тільки збільшить і вірогідність для кандидатів від інших політичних сил все таки зайти в обласну раду, –  наголосив Ігор Артюшенко.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...