“Я сподіваюсь новий президент не втручатиметься в роботу судових інстанцій” – Порошенко призначив нових суддів

9

Сьогодні, 7 травня, президент Петро Порошенко призначив 75 суддів Верховного суду. Це останній крок, що дозволить суду нарешті працювати у повному складі.

“Каденції президента не вистачило, щоб повністю завершити судову реформу. Завершено формування Верховного та Вищого антикорупційного судів, переведені судді, що успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання, до нових апеляційних судів, вони розпочали роботу, – заявляє президент Порошенко, – Я сподіваюся, що наступний президент та його команда поважатимуть рішення щодо незалежного та справедливого суду, закріплене у Конституції України”.

Указом президента було призначено 25 суддів у Касаційний адміністративний суд, 15 суддів – у Касаційний господарський суд, 13 – у Касаційний кримінальний суд та 22 судді – у Касаційний цивільний суд.

Чинний президент України Петро Порошенко вважає: саме така формула незалежності, коли ані президент, ані парламент не мають жодного впливу на суд та процедури призначення та звільнення суддів лежить в основі судової реформи.

Новопризначеним суддям Верховного суду Петро Порошенко побажав людяності і незалежності у прийнятті рішень.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...