Як працювати в політиці: запорізький і київський нардепи ділилися досвідом з активістами

39

Про роботу в Верховній Раді та поза її межами запоріжцям розповідали нардепи Ігор Артюшенко та Олександр Черненко.

23 січня Запоріжжя відвідав народний депутат України, колишній голова Громадської організації «Комітет виборців України» Олександр Черненко. Разом зі своїм колегою по фракції, головою Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігорем Артюшенком він взяв участь у тренінгу для громадських діячів та представників ЗМІ «Як моніторити народних депутатів: освітній воркшоп КВУ», а також провели зустріч з молоддю та партійним активом міста.

Під час проведення тренінгу Олександр Черненко висловив свої сподівання щодо проведення реформи Парламенту, яка допоможе оптимізувати робочий час народних обранців.

– Я вважаю, що депутати мають, в першу чергу, працювати більше в комітетах, в своїх робочих кабінетах, де йде фахова дискусія та справжня законотворчість. Нажаль, зараз багато колег більше працюють в сесійній залі на камеру. Окрім цього необхідно створювати умови щодо покращення якості законопроектів, а також більш активного відвідування депутатами пленарних засідань та засідань своїх комітетів», – зазначив Олександр Черненко.

У свою чергу, Ігор Артюшенко заявив, що готовий і надалі підтримувати будь-які позитивні зміни в роботі Парламенту. Зазначивши, що за свою каденцію Верховна Рада вже встигла суттєво змінити підходи до своєї роботи.

– Безумовно, ми готові підтримувати подальші зміни порядку роботи Верховної Ради. За каденцію цього скликання нами вже були суттєво розширені можливості електронних кабінетів депутатів, де є результати голосувань, відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань. Ми створили систему електронного декларування, яка відкриває для кожного статки членів парламенту. Є механізми, які дозволяють прискіпливо дивитись на діяльність політиків, і я вважаю, що суспільство має їх використовувати. Але ще дуже хочеться, щоб зрілість виборців допомагала їм робити правильні висновки на підставі отриманих даних, а не продаватись на чергових виборах за гречку чи популістські обіцянки тим, хто не виконує власних обов’язків зараз», – підкреслив Ігор Артюшенко.

Після тренінгу депутати зустрілись з молоддю Запоріжжя та партійним активом. Під час спілкування учасники змогли поставити питання народним обранцям. В більшості, вони стосувались рецепту успіху переходу з громадського сектору у «велику політику», особливостей роботи депутатів Верховної Ради, перспективи прийняття змін виборчого законодавства, а також в цілому політичні події останніх тижнів.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...