Як у Запоріжжі підприємці на ринках готувалися приймати покупців у нових умовах — фото

1389
Фото: Олега Панченка

Нагадаємо, що у міськвиконкомі під час засідання вирішили, що з 1 травня першими почнуть працювати Центральний та Критий ринки.

Фото: Олега Панченка

Від сьогодні саме вони, та деякі інші, почали працювати. Продавці мають бути в засобах індивідуального захисту (перчатки, маски й т.і.). На 10 кв. м торгової площі має знаходитись не більше одного відвідувача, між покупцями має бути відстань не менше 1,5 м. Прилавки мають дезінфікувати.

Фото: Олега Панченка

Спеціальна мобільна група перевірятиме, як дотримуються всіх правил на відкритих ринках, якщо будуть хоч якісь порушення – ринок на якийсь час закриють.

У соціальних мережах користувач Олег Панченко опублікував фото, як продавці готували робочу поверховість до початку роботу. Деякі відділи обернули плівкою аби вірус не «осідав» на продуктах. Хоча було дуже рано, на Критому ринку вже були перші відвідувачі.

Скірншот зі сторінки у Фейсбук Мирослави Пенькови

Запорізькій журналістці вдалося пройтися по ринку, який знаходиться в Космічному мікрорайоні. У себе на сторінці у Facebook вона зауважила, що ціни “кусаються”.  Подекуди вони вищі ніж в супермаркетах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...