Як запорізькі лікарні прийматимуть хворих на коронавірус? – фото

32
Фото пресслужби Запорізької міськради

У Запоріжжі перевірили медичні заклади до готовності приймати у себе хворих на коронавірус (якщо виникне така необхідність). Хоча існує безліч думок з цього приводу, влада запевняє, що місто готове до викликів.

В першу чергу хворих на коронавірус привозитимуть до Запорізької обласна інфекційна лікарня. Там для інфікованих на COVID-19 виділили 60 місць. В разі необхідності готові звільнити додаткові місця. У такому разі пацієнтів з іншими діагнозами переведуть до 6-ої лікарні, повідомляється на Запорізькій міськраді.

Якщо в місті відбудеться спалах коронавірусу – лікарня №6, №8, №9. У №8 лікарні прийматимуть осіб, які контактували з інфікованими та відстежуватимуть їх самопочуття. Лікарня №9 перетвориться на госпітальне відділення для особливо важких пацієнтів з ускладнення.

В №6 лікарні показали умови, в яких готові приймати хворих на коронавірус. В медзакладі передбачене терапевтичне відділення. Вже перенесені всі планові операції, щоб зберегти додаткові місця.

В реанімаційному відділенні на 12 осіб, кожне ліжко оснащене реанімаційними обладнанням, слідкуючою апаратурою, апаратами штучного дихання, 6 з них – нові.

Нагадаємо, на боротьбу з коронавірусом у Запоріжжі передбачили 100 мільйонів гривень. На ці гроші мають купити 20 сучасних апаратів штучної вентиляції легенів та супутнє обладнання, 3,5 тисячі швидких тестів на COVID-19, апарати для точної діагностики вірусу на базі обласного лабораторного центру, набори індивідуального захисту лікарів, а також необхідні медикаменти.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...