Якість світового рівня і результат за 17 хвилин: бердянські медики – про ІФА тести, отримані від Фонду Порошенка

1198

Запорізька область отримала 400 високоточних ІФА-тестів від Фонду Порошенка. Нове сучасне діагностичне обладнання вже в роботі у медиків Бердянського територіального медичного об’єднання.

Тести виробництва швейцарської корпорації La Roche мають високу специфічність та стовідсоткову чутливість до коронавірусу.

Директор Бердянського ТМО Дмитро Єгоров зазначив, що завдяки тестам лікарі зможуть отримувати аналізи на рівні світової якості.

– Обладнання La Roche, тести La Roche – це якість світового рівня. Наявність даного лабораторного обладнання говорить про те, що ми можемо отримувати аналізи на рівні світової якості, що гарантує дуже високу точність, високу достовірність.

Велика подяка Фонду Петра Порошенка за те, що нам були предоставлені реактиви, тому що це достатньо дороговартісні реактиви і ми тепер можемо робити якісну діагностику або виключення у наших пацієнтів.

Дані тести спеціально розроблені для комбінованої скринінгової діагностики, коли поступає велика кількість пацієнтів і обладнання, де можна діагностувати понад тисячі за добу при правильній організації. Тому для нас це дуже актуально, оскільки в нас триває курортний сезон  і може одночасно з’явитися сотні хворих і треба якісно проводити діагностику, –  зазначив Дмитро Єгоров.

Якість ІФА-тестів оцінив і завідуючий експрес-лабораторії медзакладу Микола Романенко. Він  розповів, що завдяки ним наявність або відсутність коронавірусу можна визначити менш ніж за 20 хвилин.

– Ці тести дуже чутливі, вони дають достовірний результати дослідження. За 17 хвилин ми можемо мати перший результат. Результат достовірний на 98 відсотків, – підкреслив медик.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...