“Якщо я порушу закон – я подам у відставку” – у Запоріжжі молодь зібралась на мітинг із закликом до Зеленського дотримуватись своїх обіцянок

5873

Організація “Український наступ” проводить сьогодні акцію проти кадрової політики Зеленського в різних містах країни. Долучилось і Запоріжжя.

Мітингувальники виступають проти кадрової політики нового президента. Активісти вважають, що своїми призначеннями Володимир Зеленский порушує ряд законів України, в першу чергу, закон про люстрацію.

Олександр Гонтар, організатор акції в Запоріжжі:

“Ми, молодь України, хочемо жити у достойній, європейській та правовій державі. Ми не будемо мовчати, коли наш президент порушує закон, насамперед, закон про люстрацію – очищення влади. Ми не розуміємо логіки призначення Хомчака начальником генштабу України. Зе!команда кричала про те, чому не сидять винні за трагедію в Іловайську. Одне з перших призначень – призначення Хомчака, людини, яку вважають якраз винною за Іловайськ. Ми проти призначення головою АП Богдана – людини, яку пов’язують з корупційними схемами і правопорушеннями, яка була люстрована, і повернена зараз Зеленським на одну з керівних посад в країні. Ми проти референдуму, про це неможна навіть говорити – це плювок в обличчя родичам загиблих хлопців та дівчат на Майдані та війні. Йти на компроміс з Росією = йти на поступки Росії. Ми будемо боротись скільки треба – щоб не дозволити заворушок чи просування російських віськ” – сказав організатор акції Олексій Гонтар.

Мета акції – привернути увагу команди нового президента до того, що молодь проти його такої політики. А молодь – одна з ключових аудиторій, до якої звертався перед виборами Володимир Зеленський.

“Ми хочемо показати, що є люди, яких не влаштовує його (Зеленського – авт.) політика. І вони заслуговують бути почутими”.

Форпост-медіа
Форпост-медіа
Форпост-медіа
Форпост-медіа
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...