“Якщо ми не показуємо нашу позицію, то автоматично позиція Зеленського стає позицією всієї України”: партійці «Європейської Солідарності» – на акції #СтопРеванш

363

Сьогодні Запоріжжя долучилось до всеукраїнської акції #СтопРеванш, яка проходила у всіх великих містах України. В числі організаторів заходу в Запоріжжі – партійці «Європейської Солідарності». Разом сотнями городян вони висловили свій протест проти реваншистських, капітулянтських та інших ганебних та загрозливих для України та її державності рішень влади.

Депутат Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність» Андрій Согорін наголосив на важливості подібних заходів.

–  Якщо ми не показуємо нашу позицію, то автоматично позиція Зеленського стає позицією всієї України, – сказав він.

З імпровізованої сцени Андрій Согорін розповів, що після прийняття ініційованої Петром Порошенком реформи децентралізації Запоріжжя мало можливість будувати та відновлювати інфраструктури. Сьогодні ж в рішення діючої влади призвели до того, що місто не може дозволити найнеобхіднішого.

–  Щодо правління Зеленського – я хотів би як депутат Запорізької міської ради зупинитись на результатах роботи за 9 місяців. Ми вибудовували за чотири роки  децентралізацію, і завдяки ній думали, як аеропорт будуватимемо, скільки автобусів купимо та інше. Зараз же  діра в бюджеті складає практично мільярд гривень, – сказав Андрій Согорін.

Офіцер запасу, підприємець Валерій Прозапас зазначив, що активність патріотично налаштованих українців все-таки стримує деякі капітулятивні рішень і висловив сподівання, що громадяни, які надали зеленському такий кредит довіри, не повторять своїх помилок.

– Якби не розпочався рух «ні капітуляції» вони б закінчили всі свої справи. Ми не дали їм провести розведення військ по всій лінії фронту, як вони казали. Ми не далі їм прийняти «формулу Штанмайєра»,  ми не дали їм легалізувати в українському полі легальному проросійських бойовиків.

Лічені місяці залишились, а може й тижні, коли ця зелена пелена спаде з українського народу і він знову почне цінувати державників, – сказав Валерій Прозапас.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...