“Якщо не вжити термінових заходів, через два тижні нас взагалі не буде кому лікувати” – депутат Геннадій Фукс

7577
Фото ЗОДА

Депутат Запорізької обласної ради, у якого виявили коронавірус, на своїй сторінці у фейсбуці розповів, як боряться з пандемією в інфекційній лікарні.

«Повна бездіяльність всієї вертикалі влади в питанні боротьби з пандемією. В обласній інфекціонці майже весь молодший медперсонал вже написали заяви на звільнення. Платять принизливо мало, а ризик заразитися коронавірусів величезний. Працюють на знос. Якщо не вжити термінових заходів, через два тижні нас взагалі не буде кому лікувати», – зазначив пан Фукс.

Депутат зауважує, що вже втрачено багато часу. За три місяці пандемії у світі влада не зробила нічого для  забезпечення засобами захисту, тестами і препаратами.

«Ще більше вражає безвідповідальність голови облдержадміністрації Туринка. ОДА не хоче перерозподілити додаткові кошти нашій медицині і зокрема на оплату медикам за рахунок зняття коштів з довгобудов, три тижні водить депутатів (а в кінцевому рахунку жителів області) за ніс», – йдеться в дописі.

Пан Фукс акцентує увагу на тому, що запорізькі медики втомилися від обіцянок, і просто підуть.

«Потрібно терміново збирати сесію обласної ради і перерозподілити наші власні кошти. Зняти 200-300 млн. грн. з площ, басейнів і водоводів і направити на фінансування лікарень і зарплати медпрацівникам обласних установ», – підсумовує Фукс.

Нагадаємо, що депутат Запорізької обласної ради Юрій Ружин записав відеозвернення, де відверто розповів про стан медицини в Запорізькій області: немає ні чим лікувати, ні кому лікувати пацієнтів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...