Цьогоріч, травневі вихідні потішили мешканців Запоріжжя, зрештою, як і всіх українців теплою та сонячною погодою. А тому, вигадати собі розваги на вихідні було нескладно, кожен мав нагоду зайнятися тим, до чого лежить душа, окрім деяких непередбачуваних випадків. Цілих 4 вихідні поспіль, тож хтось подався мандрувати по Україні, інші вирушили до моря у межах області, але більшість залишилися у місті.
На природі з шашликами, на рибалці, на фестивалях, у спортивному залі, на голові, на чиїсь голові, на весіллі та навіть у пологовому будинку — найцікавіші фото, які припали нам до душі — до вашої уваги!
фото: Instagram