Юлія Тимошенко не змогла чітко відповісти учаснику ООС, що вона зробила для армії і чому не їздила до солдат на передову.

631

Юлія Тимошенко не змогла чітко відповісти учаснику ООС, що вона зробила для армії і чому не їздила до солдат на передову. Екс-військовий Сергій Перепелиця зустрів лідерку Батьківщини у Слов’янську, де вона перебувала в рамках кандидатського туру, і попросив відповісти, що вона зробила для фронту. Тимошенко повідомила, що її команда машинами передавала допомогу армії, проте, назвати конкретні бригади, окрім 57ї, яка формувалася на основі батальйонів тероборони, не змогла. І заявила, що з’являтися на передовій їй не дає особисто Петро Порошенко, який нібито дав команду не допускати її до військових. Щоправда, надати конкретні факти, чи взагалі були такі спроби, Тимошенко теж не змогла. Натомість назвала атовця сбушним провокатором і втекла. Сергій Перепелиця служив у 81-й і 95-й бригадах, брав участь у бойових діях на Сході країни. Він заявив – ані він, ані його побратими ніколи не бачили Тимошенко на передовій і не чули про її допомогу фронту:

– Почему вы не приехали к солдатам? Хорошо. Скажите, лично вы сколько передали денег для армии? – запитує Сергій Перепелиця.

По-перше, вся наша команда, включаючи мене, передавала фронту машинами все, що треба – одяг – відповіла Юлія Тимошенко.

– Юлия Владимировна, ну почему вы об этом говорите только сейчас?

– Ваши сбушниє штучки не пройдуть! – Да какие сбушные, я простой обычный фермер! – Зрозуміли? Ваші сбушниє штучки не пройдуть.

– Мы Юлию Владимировну знаем уже очень-очень давно. Это манипулятор высшей степени. 80-го левела. – А вы атошник? – Да, я был в 81й и 95 бригаде. – И ни разу ее не видели? – Ни разу. Вот, например, Порошенко к нам приезжал 3 раза. Какой ни есть, он приезжал, прямо на передовую.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...