Юрій Гудименко скликає людей до Офісу президента, щоб допомогти забрати у “бабусі” паспорт

281

Відомий український блогер родом із Запоріжжі Юрій Гудименко, від імені “Демократичної сокири” закликає українців прийти 20 вересня до Офісу президента на акцію. Мотивує організацію заходу неможливістю терпіти відверте хамство з боку Ігоря Коломойського.

У нього, як зауважив у своєму повідомленні Юрій Гудименко, є декілька паспортів, а отже – декілька громадянств. Згідно із законами України, в людини, що має українське громадянство може бути лише один паспорт – український, всі інші громадянства – порушення закону. У той же час заданий бізнесмен при нагоді демонструє свою безнаказаність та вседозволеність, бо ж у нього зараз свій президент.

“Привіт, друже. “Демократична Сокира” хоче поговорити з тобою про одну людину.

Ми не будемо грати в загадки. Ця людина — Ігор Валерьович Коломойський.

І останні півроку цієї людини в політичному житті країни стало забагато.

Ігор Валерьович каже, як має будуватися зовнішня політика держави. І так і відбувається.

Ігор Валерьович хоче впливати на банківську систему. І держава делегує його ручних пуделів призначати наглядові ради держбанків.

Ігор Валерьович не хоче свідчити в Лондоні. І українські суди йому в цьому допомагають.

Ігор Валерьович хоче, щоб у МАУ все було добре. І держава з бюджету компенсує МАУ збитки, а конкурентам створює проблеми.

Ігор Валерьович приходить до президента і палить в кабінеті. Для нього приносять попільничку і ставлять на стіл. Паліть, шефе.

Ігор Валерьович любить все це робити демонстративно. Демонстративно класти ноги на стіл і дещо інше — на закони та Конституцію. Демонстративно стверджувати, що має три громадянства — і що ви йому зробите? Він так самостверджується.

Нас трішки втомило, що держава стає фоном для самоствердження однієї людини. Нам набридло, що людина, до якої має питання ФБР, заходить у кабінет голови української держави та закурює. Нам набридло, що ми маємо захищати від нього державні банки, набридло терпіти свавілля у авіаперевезеннях, набридло спостерігати брехню на його телеканалах.

Ми просто дуже не любимо демонстративного хамства.

А тому ми хочемо трішечки наказати пана Коломойського. За діло. За три паспорти, про які він демонстративно розповідає у інтерв’ю. Три паспорти — це на два паспорти більше, ніж можна за українськими законами. Це порушення. За це порушення можна втратити громадянство. І ми хочемо, щоб він втратив. Ми хочемо, щоб його було принижено. Ми хочемо, щоб коли ФБР нарешті оголосить його у розшук, то Україна не мала до цього жодного відношення і не вступала через нього у конфлікт із США.

Вирішити питання громадянства — у межах повноважень президента. Так вже сталося, що саме йому має належати крапка у питанні: чи залишиться Коломойський громадянином України, чи ні. Ми, “Демократична Сокира”, хочему дати Володимиру Зеленському шанс загадати, що він — президент, а не підставка під попільничку бабусі. Ми не впевнені, що в нас вийде. Але прийти ми мусимо обов’язково.

А окрім акції ми зробимо ще декілька кроків, щоб президент точно зрозумів наш натяк.

Люди! Давайте разом допоможемо Вові забрати бабусин паспорт! Приходьте з нами до Адміністрації — ой, Офісу — президента України у п’ятницю, 20 вересня, о 18:00. Ми гарантуємо, що сумно не буде. А якщо нас буде дофіга — то гарантуємо, що сумно буде комусь іншому.

For the Great Justice!..”

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/795168057606772/

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...