Кабмін готовий знизити ціну на газ для населення, однак при одній умові

276
Фото-ілюстрація

Для того, щоб країна могла отримати кредит МВФ Кабмін прийняв рішення: з 19 жовтня 2019 року для населення підвищуються ціна на газ – 23,5%. Українці до цього ледь справлялися з платіжками, після здорожчання їх гаманець став ще легшим.

Нещодавно прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що чиновники готові розглянути можливість зниження ціни на блакитне паливо у 2, 3 або у 4 рази, якщо це рішення не буде суперечити міжнародним домовленостям України з Міжнародним валютним фондом та ЄС.

«Чи можливо без наслідків для національної економіки, без економічного колапсу знизити ціни на газ у два, три або чотири рази. Прошу вас обговорити цю тему, глибоко впевнений, якщо ви знайдете рішення  це можливо, і повністю збігатиметься з нашими домовленостями з ЄС, Світовим банком МВФ. Я повністю візьму на себе зобов’язання реалізувати план, буквально, завтра. Якщо ж такого рішення, ми повинні дуже голосно говорити про реалістичність, або це просто шалений популізм, який ми проживали не один рік, оскільки більшість учасників ринку не мали доступу до надр, вони були закриті, і фактично ми втратили десятиліття, втратили можливість стати енергонезалежною державою», – розповів прем’єр у Києві під час Українського енергонезалежного форуму.

Джерело: Економічна правда

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...