Как пьяная запорожанка устроила дебош после ДТП (ВИДЕО)

154
ДТП

Пресс-служба ГУ Патрульной полиции в Запорожской области опубликовала видео того, как нетрезвая женщина, после спровоцированного ею же ДТП, нахамила инспектору патрульной полиции. 

Инцидент произошел в прошлого года. Тогда пьяная женщина, находящаяся за рулем “Hyundai”, врезалась в “Lanos” на улице Запорожской. После того, как на место происшествия приехали патрульные, водитель вела себя неадекватно. Она заявила, что является мастером спорта и оскорбила инспектора патрульной полиции. Вот как это было:

Передноворічна не святкова історія про правопорушницю, поліцію та вплив алкоголю на жіночий організм

Передноворічна не святкова історія про правопорушницю, поліцію та вплив алкоголю на жіночий організмНапередодні нового року патрульним надійшов виклик про ДТП на вулиці Запорізькій.Прибувши на місце події інспектори з'ясували, що жінка керувала автомобілем Hyundai Getz не вибравши безпечної дистанції та швидкості руху скоїла зіткнення з авто LanosSens. В ході спілкування із жінкою патрульні виявили ознаки алкогольного сп'яніння.Надалі жінка почала поводити себе зухвало, висловлюватися не цензурною лайкою, вчиняла хуліганські відносно правоохоронців та розповідала ким вона працює, і які досягнення має у своєму житті, вихваляючись цим перед дівчиною-інспектором, та вимагала від неї пояснень, про її освіту.Тож маємо нагоду познайомити вас із лейтенантом патрульної поліції в Запорізькій області інспектор роти 3 батальйону №3 Курлікова Діна, яка має дві вищі освіти магістра в медичній сфері з фізичної реабілітації із правом бути викладачем у вищому навчальному закладі, також патрульна здобула ступінь вищої освіти за професійною кваліфікацією «юрист» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.За період несення служби Діна виявила понад 1300 адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку і в усіх випадках склала відповідні адміністративні матеріали на правопорушників.Виявила та затримала більше одного десятка осіб які скоїли кримінальні злочини, та обґрунтовано підозрювалися в грабежах та крадіжках. Також поліцейська в 5-ти випадках під час несення служби надала кваліфіковану домедичну допомогу людям, які постраждали внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. До роботи в поліції Діна працювала медиком в дитячій поліклініці, та і надалі ставши патрульною, дівчина активно бере участь у всіх заходах які спрямовані на роботу з дітьми, також неодноразово патрульна проводила тренінги та зустрічі поліції з громадою. Командир батальйону відзначає дівчину, за період її роботи, як приклад для інших, Діна завжди сумлінно ставиться до своїх службових обов’язків, та ніколи не мала нарікань.Пишаємося своєю колегою!А на правопорушницю в вищевикладеній ситуації поліцейська склала відповідні адміністративні матеріали за ст. 124 КУпАП ( вчинення дорожньо-транспортної пригоди);ст .130 КУпАП ( керування транспортним засобом у стані сп'яніння);ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян);ст.185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків).#zappolice #поліціязапоріжжя #патрульнаполіція #патруль ‪#мояноваполіція‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області 17 січня 2018 р.

В итоге на нарушительницу составили протоколы сразу по четырем статьям административного кодекса.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...