Кальцев, який спиляв дерева в центрі Запоріжжя, планує нове масштабне будівництво

532
Фото зі сторінки у Facebook

Місцевий бізнесмен Володимир Кальцев, який пройшов до парламенту за списком політпартії «Опозиційна платформа – За життя» запланував нове масштабне будівництво в Запоріжжі. При тому, що в центрі міста, де в парку Яланського вирубали дерева за його ініціативою, роботи так й не почалися.

Тепер Кальцев запланував будівництво на Великому Лугу. За словами активістів підхід до Дніпра можуть закрити, пише «RegionNews».

З цього приводу в четвер, 5 березня, в Обласному центрі молоді (вул. Патріотична, 49) в аудиторі №88 відбудуться слухання. Громадян закликають приходити на захід, якщо вони проти чергової вирубки зелених насаджень фірмою бізнесмена.

Шановна громада, запрошуємо вас на чергову зустріч по нашому проекту “оцінюй та впливай”!

ЩО БУДЕ? Підготовка до громадських слухань щодо забудови сьоми гектарів Великого Лугу фірмою Кальцева.

ДЕ І КОЛИ? Зустріч буде в Областному центрі молоді (вул.Патріотична, 49), аудиторії 88, 5 березня (четвер), з 17.30 до 19.00

ЩО МИ БУДЕМО РОБИТИ? Громада повинна виробити єдину політику – що нам вимагати від забудовників на громадських слуханнях, які відбудуться згодом.

А ДЕТАЛЬНІШЕ?

Фірма Володимира Кальцева “Бізнес-Олімп” хоче забудувати 6,83 гектари на Великому Лузі, по вулиці Ленській між Центральної та Розваги. Минулого року вони спромоглися змінити цільове призначення ділянки з рекреаційного на малоповерхову котеджну забудову. Зараз ми бачимо, що опис планованого будівництва вже стає дещо більшим, ніж те, що погодили девелоперам.

ЧОМУ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО, А НЕ ТІЛЬКИ МЕШКАНЦІВ ВЕЛИКОГО ЛУГУ?

Одразу за декількома причинами.
а) там вирубуються дерева, яких в Запоріжжі небагато
б) автономні котельні будуть створювати додаткове забруднення
в) ми бачимо маніпуляції з доступністю ділянки”, – звертаються до запоріжців активісти

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...