Кандидати в депутати від «Європейської Солідарності» розповіли, як будуватимуть Європейське Запоріжжя

132

Кандидати в депутати Запорізької міської ради від «Європейської Солідарності» озвучили основні пункти міської програми партії, з якою вони йдуть на місцеві вибори

Боротьба з корупцією

“Ми викорінимо корупцію, якою просякли всі ланки запорізької влади: від шкіл і лікарень й до найвищого рівня – розподілу міського земельного фонду, завищення вартості будівництв та відмивання бюджетних грошей”, – запевняють в “Європейській Солідарності”

 

Маємо припинити ганебну практику добровільно-примусового збору коштів з батьків в «фонди» запорізьких шкіл на потреби, які має фінансувати держава і місто. Побори громадян в міських лікарнях мають стати варварським минулим, а не страшним сьогоденням запорізької медицини. Нарешті покінчимо з системою «відкатів» та завищення цін на кожній бюджетній закупівлі”, – каже кандидат в депутати від Європейської Солідарності Андрій Согорін.

Подолання екоциду

В “Європейській Солідарності” наголошують, що ситуація з промисловими викидами в Запоріжжі давно перейшла критичну межу. Команда “ЄС” має намір забезпечити встановлення стаціонарних постів спостереження за атмосферою та  водними ресурсами. Маючи дані зі стаціонарних постів, місто отримає можливість притягувати до відповідальності підприємства-забруднювачі.

Ми не прагнемо закриття промислових гігантів Запоріжжя! Ми прагнемо розробки і втілення плану екологічної модернізації промислового майданчика Запоріжжя та впровадження європейських екологічних стандартів. Пріоритетним вбачаємо також озеленення Запоріжжя. Суттєве збільшення кількості зелених насаджень зменшить згубний вплив промислових та транспортних викидів на здоров’я запоріжців”, – каже кандидат в депутати від Європейської Солідарності Олександр Лобас.

Розвиток української мови в Запоріжжі

“Європейська Солідарність” прагне ухвалити нову Програму розвитку і функціонування української мови як державної у м. Запоріжжя на 2021- 2025 рр. з метою створення належних умов для розвитку і розширення сфери функціонування української мови.

“Пріоритети програми – створення оптимальних умов для реалізації конституційних гарантій на вільне функціонування української мови в Запоріжжі, розширення сфери вживання державної мови, подолання деформації мовно-культурного та мовно-інформаційного простору, зміни в інформаційному середовищі на користь державної мови”, – каже  кандидатка в депутати від Європейської Солідарності Ольга Стадніченко.

Реформа житлово-комунального господарства

“Наша мета – створення конкурентного ринку управління житловим фондом. Власники житла повинні мати змогу вільно обирати і укладати договір з постачальниками послуг, або створювати ОСББ без перепон, які є зараз. Міська влада має фінансово підтримувати роботу ОСББ”, – акцентують в команді “Європейської Солідарності”.

“Ми запровадимо прозору програму співфінансування ремонтів будинків ОСББ з відкритою чергою. Ми зосередимось на відновленні застарілих комунікацій, експлуатація яких призводить до зайвих витрат та руйнування будинків. Енергозбереження має стати головним пріоритетом. Ми нарешті модернізуємо мережі. Фінансувати треба ті проекти, які точно приноситимуть дохід громаді та зменшитимуть витрати містян”, – каже кандидат в депутати від Європейської Солідарності Олександр Константинов.

Створення робочих місць та розвиток запорізьких підприємств

Підтримка малого та середнього бізнесу – це запорука створення широкої соціальної бази для розвитку міста. Три чверті доходів бюджету Запоріжжя складають податки на доходи мешканців міста, – впевнені в “ЄС”.

“Перш за все маємо забезпечити запоріжців роботою! – вважає кандидат в депутати від Європейської Солідарності Микола Бєлий, – Але все, що зробила в цьому напрямку міська влада за останні десять років – перетворила Запоріжжя на «корито» для «донецьких еліт». Ми віддамо місцеві інфраструктурні підряди місцевим підприємцям”.

Запоріжжя заслуговує на те, щоб його розбудовували запоріжці!, – наголошують в команді “Європейської Солідарності”

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...