«Канікули» закінчились – школярики Запорізької області знову сядуть за парти

73
Фото: Google.com

У Бердянську вирішили перервати карантин, адже захворюваність на грип та ГРВІ помітно почала знижуватись.

Головний санітарний лікар міста Олександр Кікарош повідомила, що рівень захворюваності в Бердянську помітно знизився, у порівняні з минулим тижнем. Тож карантин продовжувати недоцільно. Завтра, 11 лютого, в навчальних закладах знову стане гамірно – школярі повернуться за парти.

Офіційно карантин в курортному місті завершився у суботу (9 лютого). В Нововасилівці та Азовському, враховуючи, що карантинні заходи не витримали 7 днів карантинного періоду вирішено продовжити до понеділка (11 лютого включно), повідомляє «Бердянськ24».

Нагадаємо, через високий рівень захворюваності дітей на грип та ГРВІ у школах та дитсадках у Запорізькій області призупинили навчальний процес. У Запоріжжі на карантин закрили дві школи (№30 та №109), також зупинили навчальний процес у 21 класі; Бердянськ 16 шкіл; у Мелітополь – 22 школи. У Мелітопольському районі не працювали Долинська загальноосвітня школа та один клас у Константинівській спеціалізованій школі. У Веселівському районі на карантин закрили один садок, одну школу та чотири класи. У Оріхові, у с. Новоуспенівка та с. Роздол не працювали по одному дитячому садку.

Читайте також: Студенти Запорізької академії живуть по сусідству з тарганами

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...