Керуючі компанії в Запоріжжі не дають провайдерам доступу до будинків, будуть проблеми з Інтернетом

742
компанії
Фото: Google.com

Про це заявляють підприємці-провайдери і члени бізнес спілки “Порада”. З їх слів, ознаки виникнення проблеми були помітними ще у листопаді минулого року. Зараз ситуація зайшла у глухий кут і запоріжцям можуть стрімко підвищити вартість послуг Інтернету, кабельного телебачення та роботи домофонів.

Нагадаємо, з 1 листопада, згідно з рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради, керуючі компанії, які пройшли конкурсний відбір, приступили до виконання обов’язків управителів. А тому, зараз запорізькі будинки обслуговують 4 компанії, дві приватні та 2 комунальні підприємства.

Нещодавно, приватні компанії “Мрія” та “Місто для людей” виграли апеляцію, а тим самим скасували рішення районного суду щодо визнання конкурсу недійсним. Підприємці запевняють, що позитивне для керуючих компаній рішення суду розв’язало їм руки. Ще на початку грудня минулого року вони перестали видавати ключі провайдерам, які надають послуги запоріжцям. А отже, коли виникає поломка, провайдер не має змоги усунути її вчасно, клієнти масово скаржаться. За словами підприємців, проблему озвучували у стінах міської ради, там пообіцяли допомогти, але рішення не знайдено.

Керуючі компанії почали вимагати підписання з ними договорів та підвищення вартості послуг – у сім разів, кажуть підприємці.  Договором  також передбачено обмеження доступу до будинків. Бізнесмени такий договір підписувати відмовляються і обіцяють “затяту” боротьбу. Найближчим часом вони планують звернуться із заявою до правоохоронних органів, будуть фіксувати випадки відмов надання доступу, а також планують похід до міської ради. 

У свою чергу, керуючі компанії, а також голови ОСББ стверджують, що нічого надприроднього не хочуть, всього лише узаконити відносини. Співвласники будинків не розуміють, чому вони зобов’язані впускати невідомо кого до свого дому. Тим паче, дозволяти проникати на дах будинку та ще й ковиряти стіни та дах. Повідомляють, що інформація про підвищення цін  – маніпуляція.

На разі зрозуміло одне – ситуація не врегульована, а отже, потрібно узаконювати відносини, щоб у майбутньому спори можна було вирішувати на цивілізованому рівні.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...