Керуючі компанії Запоріжжя оголосили війну провайдерам: пенсіонери на нервах

1383
Декілька днів без інтернету та кабельного телебачення особливо, для людей пенсійного віку є справжнім випробуванням. На вулиці спекотно, зір поганий, доброго здоров’я для прогулянок не вистачає, кабельне телебачення не працює, а додзвонитися до провайдера нервів дійсно немає – навіть у молодої людини.

Більше години витратила мешканка Запоріжжя для того, що зв’язатися з консультантом компанії Воля кабель, послуги якої раптопо припинилися, а її бабуся з дідусем 90-річного віку не знаходять собі місця і дуже преживають.

Зрештою, на тому кінці телефону таки люб’язно відповіли, запевнили що знають про проблему та обіцяють виправити неполадки до 20:00. Так звана аварія трапилася за адресою Коомарова 5. Майстри, судячи з усього, дуже оперативно виїхали на об’єкт і з місця доповіли про стан речей.

“Керуюча компанія “Мрія”, яка обслуговує цей будинок чомусь вирішила до об’єкт належить їй, а не людям. Нікого не повідомляючи, просто взяла і від’єднала усі кабелі, які хотіла. Люди сиділи кілька днів без телебачення на інтернету з примхи управителя.  Такими діями “Мрія”, зрештою як і інші керуючі компанії, змушує провайдерів підписувати з ними договори. Спочатку йшла мова про те, що компанія обмежить доступ майстру, при виникненні аварійних ситуацій, але сьогодні, співробітник компанії сам зізнався, що кабелі умисно висмикнули. У нас є договір з “Запоріжжяобленерго”, з юридичного боку цього досить, ми вважаємо, що дії керуючої компанії є незаконними, тому викликали поліцію. Ми змогли довести на місці, що маємо право надавати послуги, співробітник “Мрії” стояв мовчки, мабуть зрозумів, що напартачив. Скаргу поліція вже розглядає” – розповів технік компанії Воля кабель.

В управителів своя позиція – вони запевняють, що вільний доступ провайдера до даху будинку несе за собою багато неприємних наслідків. Для прикладу розповідають ситуацію, коли дах будинку тільки відремонтували, а провайдер прийшов коли хотів, наробив дірок для кабелів і пішов, а дах пошкоджений! Без договору йому нічого не пред’явиш і не змусиш виправити збитки, які наробив. Зрештою, таку позицію нам доводилося чути і від голів ОСББ, але вони, на відміну від керуючих компаній, вибрані мешканцями…

загрузка...