Кількість штрафів, що виписали водіям маршруток у Запоріжжі вражає

56
Фото: Патрульна поліція Запорізької області

Працівники патрульної поліції Запорізької області за минулий рік склали 992 адмінматеріали у сфері безпеки дорожнього руху на водіїв маршрутних транспортних засобів. Найчастіше маршрутників “ловлять” не перевищені швидкості. 

Як повідомляють у прес-службі патрульної поліції, відразу 807 постанов було складено за ст.122 КУпАП: перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху.

102 постанови – за ч.2.ст.121 КУпАП: керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності, передбачені частиною першою цієї статті, або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації.

Та ще 83 протоколи – за ст. 124 КУпАП: порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) за вини водіїв маршрутних транспортних засобів, які вчинили ДТП.

Однак навіть ці заходи, у вигляді штрафів, мало впливають на водіїв запорізьких маршруток, які продовжують наїжджати на пішоходів та перевозити пасажирів у салонах, які більше схожі на “обшарпані сараї” й які мріють про капремонт.

Читайте також: В дырках, но с навигаторами: в запорожские маршрутки установят новые технические принадлежности

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...