Ключі від миру знаходяться в Кремлі,– Ігор Артюшенко

34

В ефірі «Прямого» обговорили порушене бойовиками  перемир’я на Донбасі. Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що росіяни перестають стріляти тільки в разі, якщо їм це вигідно.

«Ключі від миру знаходяться в Кремлі, тому якщо росіяни перестали стріляти, значить їм це стало вигідно, але постає питання: чому вигідно?»

Політик зазначив, що питання миру було однією з головних обіцянок Зеленського, тому цілком ймовірно, що він йтиме на домовленості з Кремлем, не враховуючи інтересів України.

«Я згоден з позицією, що для Зеленського це – передвиборча історія, тому що, якщо брати соціологію і зараз, і рік тому, і два роки тому, то найбільше, що турбує українців – це питання миру на Донбасі, а це була його головна обіцянка.

Тому бачачи провали, в першу чергу, в економіці, щодо протидії ковіду і так далі, то принаймні цю обіцянку він домовився продемонструвати –  давайте, ось, покажемо картинку. Інше питання – що за це хоче Кремль. А Кремль не приховує – вони хочуть виборів на окупованих територіях.

І тому видно, що була ця домовленість, про яку ми не знаємо, але з того, що відбувається очевидно, що вони підуть зараз на поступки. Разом з тим видно, що фактично поступки не відбулось, тому відновились обстріли – вбиті і поранені українські захисники, а терорист Пушилін вимагає від української влади піти на якісь зрушення», – сказав Ігор Артюшенко.

Обговорюючи тему інспектування українських позиції бойовиками, на яке раніше погодився Зеленський, політик зазначив, що воно не відбулось саме через тверду позицію патріотичних громадян.

«Виключно завдяки тому, що в українському суспільстві  ще є імунітет, я маю на увазі волонтерське середовище, ветеранське середовище, експертне середовище, завдяки тим оголошеним акціям протесту по всій країні, виключно через це українська влада не пішла на це спільне інспектування.

Я дуже сподіваюсь, що українська влада ніколи на це не піде і не буде виправдовувати терпіння українського народу», – підсумував Ігор Артюшенко.

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...