Коли оголосили про перемир’я в РФ заявили, що готові офіційно поставляти зброю на Донбас

256
Фотоілюстрація

В Росії своє законодавство та поняття зовнішньої політики. Голова комітету Держдуми вважає, що військова допомога США Україні, надає їм право постачати заброю на Донбас «офіційно».

Очевидно в Росії дуже занепокоєні можливістю України отримати військову допомогу від Сенату США. Адже голова комітету Держдуми РФ у справах СНД Леонід Калашніков заявив, що в такому разі Кремль дасть «добро» офіційно поставляти зброю сепаратистам та військовим Росії, які знаходяться на території України, повідомляє «Інтерфакс».

«Я вважаю, що виділення в США 300 млн доларів на військову допомогу Україні, навпаки, нам відкриває двері для того, щоб допомагати людям, по яких вони хочуть з цієї зброї стріляти – ДНР і ЛНР. В таких умовах ми маємо теж право постачати зброю офіційно (бойовикам, прим. авторки)», – говорить він.

Зазначимо, неодноразово українські військові знаходили докази постачання в Україну РФ зброї бойовикам, а також присутності російських військових на окупованих територіях.

Нагадаємо, 27 липня на Донбасі почало діяти чергове перемир’я (режим повного та всеосяжного припинення вогню). При цьому найманці РФ продовжують обстріли по наших позиціях. Українська влада поки ігнорує цей факт та стверджує, що це “випадкові порушення”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...