Коли президент каже про «хитрозроблених» і не називає партію, яка названа на честь серіалу, в якому він знімався, то це виглядає цинічно, – Ігор Артюшенко

247

В ефірі телеканалу «Еспресо» обговорили відеозверення Володимира Зеленського, в якому він пообіцяв не створювати жодних бар’єрів для партій на місцевих виборах і назвав політиків, які міняють законодавство, «хитрозробленими».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував протиріччя в заявах Зеленського.

– Дуже дивно слухати промову пана Зеленського про «хитрозроблених» політиків та про те, що він не дасть їм можливості обмежити права громадян балотуватися на виборах. Бо саме місяць тому пан Олександр Корнієнко, голова партії «Слуга народу», особисто заявляв про ініціативу, яка обмежувала можливість місцевим партіям брати участь у виборах.

Тому, коли президент каже про «хитрозроблених» і не називає партію, яка названа на честь серіалу, в якому він знімався, то це виглядає цинічно.

Тобто голова партії «Слуга народу» запропонував схему, яку, наприклад, я вважаю несправедливою, а в результаті президент каже про якихось “хитрозроблених” політиків і натякає на опозицію, яка не має до цього жодного відношення.

Зеленському необхідно розібратися у своїй партії та власній монобільшості та взяти відповідальність на себе за ті речі, які робить команда, яку він особисто підбирав та привів до влади, – сказав Ігор Артюшенко.

Зеленський назвав власну пратію "хитрозробленою"

Дуже дивно слухати промову пана Зеленського про “хитрозроблених” політиків та про те, що він не дасть їм можливості обмежити права громадян балотуватися на виборах. Бо саме місяць тому пан Олександр Корнієнко, голова партії “Слуга народу”, особисто заявляв про ініціативу, яка обмежувала можливість місцевим партіям брати участь у виборах.Тому, коли президент каже про “хитрозроблених” і не називає партію, яка названа на честь серіалу, в якому він знімався, то це виглядає цинічно.Тобто голова партії “Слуга народу” запропонував схему, яку, наприклад, я вважаю несправедливою, а в результаті президент каже про якихось “хитрозроблених” політиків і натякає на опозицію, яка не має до цього жодного відношення.Зеленському необхідно розібратися у своїй партії та власній монобільшості та взяти відповідальність на себе за ті речі, які робить команда, яку він особисто підбирав та привів до влади.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Четвер, 7 травня 2020 р.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...