Колишній мер міста Олександр Сін працевлаштувався у Запоріжжі

4828
Колишній міський голова допомагає місцевому бізнесмену правильно організувати ресторанний бізнес.

Останнім часом екс-мера Запоріжжя Олександра Сіна все частіше бачать у місті. То він прогулюється центральним парком “Дубовий гай”, то проїжджає вулицями міста. Варто зазначити, на початку року запоріжці активно обговорювали  фото Олександра Ченсановича у соціальних мережах. Одна із місцевих мешканок перебуваючи в Одесі, зайшла до  кафе, а за барною стійкою побачила колишнього міського голову. Як виявилося, заклад належить Олександру Сіну, після Революції Гідності він, очевидно, вирішив не втручатися в політику, а жити розміреним життям.

Часті візити на тривале перебування екс-мера у Запоріжжі виявилися не випадковими, у місті він працює і розвиває ресторанний бізнес. Послуги надає місцевому депутату обласної ради та бізнесмену Артуру Гатунку, разом вони планують відкрити мережу нових закладів. Інформацію підтвердив бізнесмен і назвав співпрацю цікавою та плідною.

“Я б не назвав це словом – працює у мене, радше, співпрацюємо на взаємовигідних засадах. Олександр Ченсанович консультує мене з приводу розвитку ресторанного бізнесу. Він у цих питаннях більш досвідчений, саме у сфері менеджменту. Під його керівництвом працювало багато людей, можливо навіть ті, хто не хотів, але він знаходив з ними спільну мову. Зараз Олександр Сін радить мені кого приймати на роботу та як отримати він працівників максимальний ККД, отримую також багато іншої корисної для ресторанного бізнесу інформації” – поділився Артур Гатунок.

Ми дещо уточнили, що саме мається на увазі під тезою “взаємовигідні умови”, можливо вони партнерські? Бізнесмен не заперечив, що колишній мер міста отримує за роботу свій гонорар і розказав, що зараз вони спільно працюють над розвитком мережі нових кафе у місті. Хто у цей час займається закладами харчування Олександра Сіна в Одесі і чи існують вони взагалі, ми не знаємо, але при нагоді запитаємо.

Варто зазначити, місцеві мешканці ще кілька тижнів тому припускали, що екс-мер повернувся та навіть, після порушених проти нього справ, сміливо нехтує правилами дорожнього руху. Та ці дрібниці, у послужному списку екс-чиновника можна назвати “квіточками”.  Нагадаємо, у вересні минулого року Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що екс-мера підозрюють у незаконному відчуженні землі – 2 га на Великому Лугу.

Генпрокурор також повідомив, що підозра у зловживанні владою була вручена родичам екс-мера, оскільки його місцезнаходження, на той час було невідомим – він знаходиться в розшуку.

Через місяць Орджонікідзевський районний суд розглянув звинувачення за ч.2 ст.368 – «зловживання владою або службовим становищем» (санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років) і обрав для Олександра Сіна запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Дане рішення зобов’язало колишнього чиновника прибути на вимогу до слідчого, прокурора або судді.

Крім цього Сін звинувачувався в порушенні трудового законодавства, оскільки уклав з головними лікарями 19 лікарень трудові договори на три місяці, замість належних трьох років. У листопаді 2016 року Орджонікідзевський райсуд визнав Олександра Сіна винним у «справі лікарів». Колишньому чиновнику заборонили займати посади в органах місцевого самоврядування протягом двох років.

Також екс-меру були пред’явлені підозри в хуліганстві – Олександр Сін напав на активіста під час масових заходів у Запоріжжі.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...