Компанія, яку пов’язують з заступником мера Запоріжжя, виграє тендери не зважаючи на кримінальні справи (ВІДЕО)

1679
Фото: Google.com

У Запоріжжі одна з компаній регулярно отримує солідні тендери, не зважаючи на ряд порушень, відкриті кримінальні справи та не виконання зобов’язань. Ймовірно, замовники сліпо вірять у порядність підрядників цієї фірми, через впливових чиновників.

У 2017 році Вознесенівська районна адміністрація провела тендер з капітального ремонту громадського туалету (вул. Південноукраїнська, 2В). На ремонт витратили 600 тисяч гривень, однак чомусь він не запрацював. Того ж року «Центральна клінічна лікарня №4» проводила ремонт приміщень амбулаторії на суму 5 мільйоні 800 тисяч гривень. Згідно з документацією санвузли, лінолеум й т.і. закуповувались за однією ціною, хоча реальна вартість було нижчою.

Всі ці тендери виграла компанія ПП «Запоріжрембудмонтаж». Не зважаючи на сумнівну роботу та завищувані ціни – заголом вдалося виграти 20 тендерів на 13 мільйонів гривень. Це підприємство напряму пов’язують з заступником мера Анатолієм Пустоваровим. Зважаючи на його високий чин та кримінальні справи по яких він проходив, не дивно, що установи заплющували очі на «репутацію» вище згаданої компанії.

Нагадаємо, 2017 року у декількох чиновників, серед яких Анатолій Пустоваров, силовики проводили обшуки. Фігурантів справи підозрювали у привласнені бюджетних коштів в розмірі 87 мільйонів гривень. Відтоді пройшло чимало часу, проте справу так й не почали розглядати, пише «Заноза». Зважаючи на те, що заступник мера може пройти до Верховної Ради, схоже покарання чоловіку вдасться уникнути.

Читайте також: У Запоріжжі «команду Буряка» запідозрили в численних порушеннях в «гонитві» за виборцями

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...