Конкурс управляючих компаній визнано незаконним – рішення суду

240

Орджонікідзевський суд міста Запоріжжя визнав незаконним рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради стосовно призначення компаній-управителів багатоквартирних будинків.

Про це на свої сторінці у соціальній мережі Facebоok  повідомив депутат міської ради Михайло Прасол. “Керуючі компанії з обслуговування будинків – «Мрія», «Запоріжремсервіс», «Місто для людей Запоріжжя» – незаконно працюють у Запоріжжі! Через незаконний конкурс у серпні під егідою виконкому та міського голови компанії отримали у користування 3 000 будинків!” – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у серпні був проведений конкурс компаній-управителів, які повинні обслуговувати 3000 запорізьких будинків. Прописані вимоги та спосіб проведення конкурсу ще тоді насторожували. На думку депутатів міської ради від патріотичних сил, умови конкурсу заздалегідь прописані під гарантовану перемогу окремих компаній. Сама процедура була проведена за закритими дверима, у виіхідний день – неділю, в приміщенні департаменту ЖКХ, без належного повідомлення депутатів, журналістів та громадськості.

Без запрошення, але цілеспрямовано і згуртовано депутати та журналісти все ж потрапили в приміщення, розгорівся скандал. Після, конкурс обіцяли не продовжувати, але коли всі розійшлися, двері зачинили і продовжили процедуру. Пізніше на сесії міської ради депутати пропонували і навіть вимагали скасувати результати незаконно проведеного конкурсу, міська рада не підтримала.

Депутати обіцяли судові позови, а нові управителі тим часом “ламали дрова” – не з’являлися на засідання комісій по ЖКХ, не могли надати елементарної інформації стосовно контактів своїх компаній, не спромоглися аргументовано пояснити походження височезних сум за свої послуги. А співробітники компаній-управителів вирішили не брати слухавку і часто не реагувати на повідомлення громадян.

З 1 листопада компанії юридично приступили до виконання обов’язків, а перед цим опублікували прайс-лист з новими тарифами за свої послуги. І тут новий скандал, тарифи від 5 до 190 гривень за квадратний метр викликали шквал емоцій на суспільного невдоволення. Тарифи переглянули, ціни понизили, але чи стали якісно надавати послуги? Сказати однозначно на разі не можна, але “напартачили” вже чимало.

Сьогодні – рішення суду, яке скасовує результати конкурсу, точніше визнання їх виконавчим комітетом Запорізької міської ради незаконним. Далі напевно буде апеляція, тоді й дізнаємося що далі, новий конкурс чи сприйняття не зовсім чесної та неправдивої реальності.

загрузка...