• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна ВІЙНА

Коригувальник з Запоріжжя, який отримав 15 років тюрми, відмовився засудити рф за випущені ракети ВІДЕО

від redaktor_news
14.04.2025
В ВІЙНА, Головне, Новина дня, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, ПОДІЇ
0
Коригувальник з Запоріжжя, який отримав 15 років тюрми, відмовився засудити рф за випущені ракети ВІДЕО
67
Поділилося
1.7k
Переглядів
FacebookTwitter

Колишній правоохоронець Юрій Пєшиков співпрацював з ФСБ. Працюючи таксистом чоловік корегував ворожий вогонь, за що отримав 15 років тюрми (державна зрада).

Навідник вже два роки перебуває в тюрмі. Нещодавно інтерв‘ю з ним опублікував журналіст Володимир Золкін.

В місцях позбавлення волі думка Пєшикова не змінилась: екс-міліціонер не визнав себе винуватим в корегуванні вогню і в спілкуванні з Золкіним зазначив, що він обрав руській мір і зараз сподівається на обмін.

На питання, «чи засуджуєте ви Росію за такі дії (запуск ракет по Україні)?
Юрій Пєшиков відповів:

«Давайте не будемо оце.. Зараз йдуть бойові дії і когось я засуджувати не збираюсь».

Нагадаємо, колегія суддів Жовтневого районного суду Запоріжжя 3-го листопада засудила на 15 років тюрми колишнього місцевого міліціонера Юрія Пєшикова за коригування ворожого вогню. Про це йдеться у тексті вироку.  Пєшикова визнали винним у державній зраді.
За даними слідства, у березні 2023-го року підсудний почав контактувати з представником фсб рф у месенджері Telegram. Він збирав і передавав йому дані щодо дислокації підрозділів та  військової техніки ЗСУ на території Запоріжжя.
Згідно з доказами, наданими до суду, 10-го квітня 2023-го року обвинувачений фотографував наслідки ворожої атаки на «Запорізькій суднобудівний-судноремонтний завод». Надіславши фото замовнику, Пєшиков отримав відповідь: «Ну судя по складам, в прошлый раз все таки в нужное место прилетело».
Крім того, 10-го квітня підсудний відзняв технологічні споруди (ангари) підприємства та відправив їх куратору із текстом: «Ангарам которые за новой почтой номер один подойти не получилось – там большой забор везде камеры, попробовал зайти с Глиссерной стоит сторож. Скорей всего это ихния располага, сейчас там никого нет кроме сторожа! С правой стороны трёх этажное здание».

Як наслідок, 25-го квітня росія вдарила по вказаному заводу безпілотними апаратами типу «Shahed».
Ба більше, після цього Пєшиков вів візуальне спостереження за територією заводу і доповідав куратору.

Читайте також: Сказав, що вбив українських солдат, щоб російські залишились живими: в Запоріжжі відбувся суд над військовополоненим

Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp

Попереднє повідомлення

На Запоріжжі загинув захисник Віталій Федун

Next Post

Росіяни анонсували будівництво яхтової марини в Бердянську

Next Post
Росіяни планують об’єднати Бердянськ та район

Росіяни анонсували будівництво яхтової марини в Бердянську

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua
  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media