Костянтин Бриль привітав шанованого ветерана прокуратури

123
Костянтин Бриль привітав шанованого ветерана прокуратури

Видатному запоріжцю ветерану прокуратури Петру Зубкову виповнилося 77 років. З днем народження чоловіка привітав губернатор Запорізької області Костянтин Бриль, голова ради Григорій Самардак, а також обласний прокурор Валерій Романов.

Урочистості відбулися в прокуратурі Запорізької області.

“Ви є прикладом для нинішнього покоління працівників прокуратури. Ваша невичерпна енергія та досвід мотивують кожного з присутніх.  Хочу відзначити важливість співпраці всіх поколінь фахівців правоохоронних органів. Завдяки досвіду ветеранів та енергії молодих співробітників прокуратури запоріжці вірять у нашу правоохоронну систему”, – підкреслив голова облдержадміністрації.

У свою чергу, Валерій Романов зазначив, що ветеран прокуратури, голова громадської організації ветеранів прокуратури Запорізької області Петро Петрович Зубков присвятив роботі у відомстві більшу частину свого життя.

Петро Зубков від щирого серця подякував керівництву прокуратури та області за щирі слова привітання і побажав нинішньому поколінню співробітників органів прокуратури гордо нести гасло “Закон і справедливість”.

За матеріалами прес-служби облдержадміністрації

загрузка...